Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Purina Friskies

Бренд: Purina Friskies Производ: Purina FRISKIES DOG POUCH X 5 ПАКЕТЧИЊА
Паучи 5 пакувања по 100 гр. со различни вкусови..
150,00 Ден
Бренд: Purina Friskies Производ: Purina Friskies Active Beef za aktivni kucinja so govedsko
Purina Friskies Active Beef е вкусна храна со говедско месо, комбинирано со цели зрна, Б витамини и омега 3 и 6 масни киселини. Purina Friskies Active Beef е прилагодена за кучиња кои се полни со енергија и секогаш сакаат да играат. Придобивки:-         ..
140,00 Ден
Бренд: Purina Friskies Производ: Purina Friskies Balance so pileshko i zelenchuk
Purina Friskies Balance со пилешко и зеленчуци е извор на високо-квалитетни протеини и сите хранливи материи што се потребни за среќен и здрав живот на вашето куче. Ова е вкусен рецепт со пилешко и зеленчук, интегрални житарки, Б витамини и Омега 3 и 6 масни киселини.* Со витамини и есенцијалн..
140,00 Ден
Бренд: Purina Friskies Производ: Purina Friskies Pouch x 5
Комплет 5 паучи од 100 гр со вкус од пилешко, говедско и лосос...
140,00 Ден
Бренд: Purina Friskies Производ: Purina FRISKIES FunTastix gricki so vkus na slanina i sirenje
FRISKIES награда за куче FunTastix со вкус на сланина и сирење, 175g - дополнителна храна за домашни миленици, за возрасни кучињаВкусна извиткана грицка со корисни состојки и полнење со вкус на сирење, здраво и вкусно...
160,00 Ден
Бренд: Purina Friskies Производ: Purina Friskies Junior za mali kutrinja
Purina ® Friskies ® Junior е комплетна храна за кученца стари над 6 недели. Направена според вкусен рецепт со пилешко месо, со додадено млеко и зеленчук и со житни култури со житарки, Б витамини и омега 3 и 6 масни киселини.На кученцата им е потребна значително поголема енергија отколку возраснит..
160,00 Ден
Бренд: Purina Friskies Производ: Purina Friskies Junior za mali macinja do 1 godina vozrast
100% комплетна и балансирана храна од пилешко месо во желе, специјално формулирана за мали мачиња до 1 година возраст.На вашето маче му е потребна посебна исхрана за здрав и среќен развој. Дајте му одличен почеток во животот со Friskies Junior...
28,00 Ден
Бренд: Purina Friskies Производ: Purina Friskies junior – Паучи за мало куче – 100гр
Влажна храна за млади кутриња со пилешко и моркови. Пакување од 100гр...
30,00 Ден
Бренд: Purina Friskies Производ: Purina Friskies Picnic Beef gricki so govedsko
Friskies Picnic Beef e вкусна награда со говедско месо, за возрасни кучиња. Погодна за тренинг или награда за вашето куче...
40,00 Ден
Бренд: Purina Friskies Производ: Purina Friskies Picnic Chicken gricki nagrada so pileshko
Friskies Picnic награда со пилешко месо, вкусни грицки за возрасни кучиња. Погодни за тренинг или награда за вашето куче...
40,00 Ден
Бренд: Purina Friskies Производ: Purina Friskies Picnic Variety gricki nagrada
Friskies Picnic се вкусни и здрави награди што можете да му ги дадете на вашето куче во секое време од денот.Содржат Омега 3 и 6  кои помагаат во одржувањето на здрава кожа и сјајно крзно.Збогатени со витамини за да помогне во одржување на доброто здравје и енергија.Содржат многу протеини ..
110,00 Ден
Бренд: Purina Friskies Производ: Purina Friskies Pouch od govedsko
Сочни залаци направени од говедско, во вкусно желе на кои мачките не можат да одолеат...
28,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 27 (3 страни)