Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Whiskas

Бренд: Whiskas Производ: Pauch mix 4 pauchi po 85gr
Комплетен и избалансиран оброк од сочни парчиња месо, риба или живина кои се полни со вкус, со витамини, минерали и цинк. Вашата мачка нема да може да одолее на овие вкусни оброци.Оваа влажна храна за мачки е без вештачки ароми, што ја прави особено природна. Секое пакување содржи четири различни вк..
99,00 Ден
Бренд: Whiskas Производ: Pouchi za mali machki od 2-12 meseci so zivina
Паучи за помлади мачки (2-12 месеци) од мали и сочни парчиња што вашето маче може лесно да ги јаде и вари. Тие се специјално дизајнирани да се прилагодат на потребите во оваа фаза од нивниот живот. Со пилешко, патка, живина и мисирка. Комплетна и избалансирана храна.Карактеристики:- Со калциум да по..
99,00 Ден
Бренд: Whiskas Производ: Whiskas casserole – Паучи за маче со вкус на пилешко 4×85гр.
Whiskas -Комплетна храна за мали возрасни мачки  со вкус на пилешко..
30,00 Ден
Бренд: Whiskas Производ: Pouch jagneshko vo zele
Нутриционистички комплетна и избалансирана храна која ќе ви помогне да обезбедите најдобра можна грижа за вашата мачка. Направена според формулата на нутриционисти и ветеринари на ВАЛТАМ, водечки орган за исхрана на домашни миленици. Пакување од 100 гр..
29,00 Ден
Бренд: Whiskas Производ: Pauch govedsko vo sos
Нутриционистички комплетна и избалансирана храна со вкус на говедско, која ќе ви помогне да обезбедите најдобра можна грижа за вашата мачка. Направена според формилата на нутриционисти и ветеринари на ВАЛТАМ, водечки орган за исхрана на домашни миленици. Пакување од 100 гр...
29,00 Ден
Бренд: Whiskas Производ: Pouch od zivina patka pileshko misirka 100gr
100% комплетна и избалансирана храна за возрасни мачки. Вкусни парчиња месо во желе за неодолив и свеж оброк. Со додадени витамини и минерали, а без вештачки бои и ароми. Сè што на вашата возрасна мачка и треба за да живее природно,  среќно и здраво во нејзиниот возрасен живот. Достапно во паку..
99,00 Ден
Бренд: Whiskas Производ: Pouch zajak so sos
Нутриционистички комплетна и избалансирана храна која ќе ви помогне да обезбедите најдобра можна грижа за вашата мачка. Направена според формулата на нутриционисти и ветеринари на ВАЛТАМ, водечки орган за исхрана на домашни миленици. Пакување од 100 гр..
29,00 Ден
Бренд: Whiskas Производ: Pouch od losos vo sos
Нутриционистички комплетна и избалансирана храна, со сочно месо и рибини парчиња, која ќе ви помогне да обезбедите најдобра можна грижа за вашата мачка. Направена според формилата на нутриционисти и ветеринари на ВАЛТАМ, водечки орган за исхрана на домашни миленици. Пакување од 100 гр./ 73 kcal..
29,00 Ден
Бренд: Whiskas Производ: Pouch mix meso i zelenchuk
Нутриционистички комплетна и избалансирана храна која ќе ви помогне да обезбедите најдобра можна грижа за вашата мачка. Направена според формулата на нутриционисти и ветеринари на ВАЛТАМ, водечки орган за исхрана на домашни миленици. Пакување од 4x100 гр...
99,00 Ден
Бренд: Whiskas Производ: Pouch so pileshko vo zele
Нутриционистички комплетна и избалансирана храна, со сочно месо и рибини парчиња, која ќе ви помогне да обезбедите најдобра можна грижа за вашата мачка. Направена според формилата на нутриционисти и ветеринари на ВАЛТАМ, водечки орган за исхрана на домашни миленици...
29,00 Ден
Бренд: Whiskas Производ: Suva hrana za mali machinja 2-12 meseci
Комплетна храна за одгледување мачки и бремени или доилкиПомладите производи се подготвуваат особено нежно и нежно. Фокусот е ставен на преференциите и посебните потреби на мачиња стари до 12 месеци.Детали за производот:Подготвени особено нежно и нежноПодготвени со важни хранливи материи и витаминиЗ..
99,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 18 (2 страни)