Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Versele-Laga

Бренд: Versele-Laga Производ: Zakuska za papagali exotic lajt
Премиум семиња и обработени зрна: закуска за папагалиСоставено во консултација со научниот тим на Лоро Парке (Тенерифе)..
317,00 Ден
Бренд: Versele-Laga Производ: Biskviti prsteni za zajaci i glodari so ovoshje
Лесни бисквити за зајаци и глодариОбоени прстени со ананас, јаболко и јагодаКрцкави и свежи благодарение на практичното пакување. 75гр...
170,00 Ден
Бренд: Versele-Laga Производ: Biskviti za zajaci i glodari od seno i morkovi
Лесни бисквити за зајаци и глодари со сено и зеленчук. Крцкави и  секогаш свежи благпдарение на практичното пакување. Пакување од 75гр...
170,00 Ден
Бренд: Versele-Laga Производ: Stapchinja zakuski za glodari so ovoshje
Закуска за зајаци и заморчиња печена во рерна. Вкусна закуска со кајсија, јаболко, круша, суво грозје и бозел...
150,00 Ден
Бренд: Versele-Laga Производ: Stapchinja zakuski za zajaci i glodari so zelenchuci
Закуска за зајаци и заморчиња печена во рерна Вкусна закуска со моркови, грашок и праз...
150,00 Ден
Бренд: Versele-Laga Производ: Seno so kamilica
Сено со камилица.Сирова храна за зајаци и глодари.100% природен производ, богат со растителни влакна (> 30%), поддржува варење и нега на забите.Без прашина, измешана и со прекрасен мирис. 500гр..
300,00 Ден
Бренд: Versele-Laga Производ: Seno so bilki
Сено со билки.Сирова храна за зајаци и глодари.100% природен производ, богат со растителни влакна (> 30%), го поддржува варењето и негата на забите.Без прашина, измешано и со прекрасен мирис...
300,00 Ден
Бренд: Versele-Laga Производ: Seno so nane
Сено со лисја од нанеСирова храна за зајаци и глодари100% природен производ, богат со растителни влакна (> 30%), го поддржува варењето и негата на забите.Без прашина, измешана и со прекрасен мирис.500 гр...
300,00 Ден
Бренд: Versele-Laga Производ: Seno so gluvarche
Планински сено Versele-Laga со потекло што гарантира ботаничка разновидност, со додадено глуварче за дополнителен вкус.Овој 100% природен производ е богат со растителни влакна (> 30%) и ја поддржува и стоматолошката нега на зајаци, заморчиња и други.Без прашина и сушено на сонце.Пакување од: 500г..
300,00 Ден
Бренд: Versele-Laga Производ: Zakuski stapchinja so egzotichno ovoshje za golemi papagali
Примамлива закуска за големи папагали; со ананас, банана портокал и мангоСтапчиња од семе печено во рерна. Свежи и крцкави благодарение на практичното пакување. 140 гр ..
280,00 Ден
Бренд: Versele-Laga Производ: Stapchinja za papagali so seme ananas banana portokal mango
Разновидни стапчиња од семе.Примамлива закуска за папагали; со ананас, банана, портокал и манго.Стапчиња од семе печено во рерна. Секогаш свежи и крцкави благодарение на практичното пакување.Пакување од 60 гр...
150,00 Ден
Бренд: Versele-Laga Производ: Stapchinja zakuski za papagali tigrici shumsko ovoshje
Разновидни стапчиња од семеПримамлива закуска за тигрици папагали; со бозел. брусница и роза.Стапчиња од семе печено во рерна.  Секогаш свежи и крцкави благодарение на практичното пакување.Пакување од 60 гр..
150,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 31 (3 страни)