Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Trixie

Бренд: Trixie Производ: Shampon za crno vlakno krzno
Шампон за поинтензивна боја на крзното. За крзно со црна или темна боја Содржина: 250 мл..
190,00 Ден
Бренд: Trixie Производ: Krem za nega na shepi macki kucinja
- за кучиња и мачки- со пчелин восок и алое вера- формира еластична, водоотпорна заштитна фолија- ја негува кожата на шепите..
380,00 Ден
Бренд: Trixie Производ: Grebalka stolb so lezalka
Уникатно парче мебел за мачки со компактен дизајн совршен за станови и мали простори. Држачот за гребење е завиткан во природен сисал, дозволувајќи и на секоја мачка да гребе со удобност и леснотија при тоа нудејќи и забава. Во убава сива и црна боја се вклопува и го разубавува секој дом. Димензии:&..
1.590,00 Ден
Бренд: Trixie Производ: Grebalka za macki Junior
Гребалка за мачки која е иделна за хиперактивни мачиња на која тие ќе можат да си ги оштрат ноктите на столбот обложен со коноп или да си играат со топчето кое е прикачено на основата или со тоа кое виси на врвот на столбот. Основата е обложена со плиш и има дупки. Во внатрешноста на основата има пл..
980,00 Ден
Бренд: Trixie Производ: Grebalka za macki branovidna
Ако на вашата мачка и треба малку дополнителен предизвик, тогаш оваа брановидна гребалка е токму тоа. Брановидниот облик на околината за гребење значи дека вашата мачка ќе може навистина да се предаде на сите свои природни инстинкти. Гребењето е природно однесување за мачките бидејќи така ги др..
1.020,00 Ден
Бренд: Trixie Производ: Grebalka stolb 62cm
Гребалка столб направена од јута: ø 5 mm и кадифе (полиестер): 230 g / m².Боја: платина-сива.Димензии: висина 62 см.Големина на основата: 40 × 40 см...
1.080,00 Ден
Бренд: Trixie Производ: Grebalka stolb juta so catnip iigrachka topche
Гребалка столб обвиткана со природна јута, со димензии: висина 50cm, дијаметар на основа 31cm. Со кетнип – билка која ќе направи гребалката да и биде неодолива на мачката. Со прикачено топче играчка за игра и вежбање на мачката. Помага да се отсранат мртвите слоеви на нокти и да се заштити мебелот о..
890,00 Ден
Бренд: Trixie Производ: Grebalka tunel rolna rozeva so srce i igrachka
Гребалка во форма на ролна со плишана обвивка и површина за гребење од сисал. Со играчка на жица и отстранлива перница со полнење од полиестер. Перницата се пере на рака. Ги заштитува областите што мачката би ги обележала со гребнатини. Помага да се отстранат мртвите слоеви на ноктите. Димензии:&nbs..
1.890,00 Ден
Бренд: Trixie Производ: TRIXIE
за кучиња, мачки и други мали животниза нежна грижа и чистењенежно отстранува прашина, нечистотија и нечистотија..
249,00 Ден
Бренд: Trixie Производ: KAPKi za usi za macki kucinja glodari
Докажано средство за чистење на ушите за кучиња, мачки и други мали животни...
249,00 Ден
Бренд: Trixie Производ: TRIXIE
Катнип за маче е направен од лисјата на Мачјата трева (Nepeta cataria). Аромата на овој вид на  нане ја поттикнува вашата мачка да биде разиграна. Со оваа билка можете да ја третирате омилената играчка на вашата мачка или дрвото за искачување. Мирисот  на катнип е долготраен, така што ваша..
80,00 Ден
Бренд: Trixie Производ: Catnip sprej za mache
Спреј направен од екстракт на катнип.Катнип се добива од лисјата на Мачјата треба (Nepeta cataria). Аромата на овој вид на нане ја поттикнува вашата мачка да биде разиграна. Со оваа билка можете да ја третирате омилената играчка на вашата мачка или дрвото за искачување. Мирисот  на катнип е дол..
210,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 65 (6 страни)