Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Sheba

Бренд: Sheba Производ: Pouch za machki od zivina 4 x85 гр
Висококвалитетна, комплетна храна за возрасни мачки со парчиња месо во вкусен сос.Направена од избрани состојки без вештачки бои или конзерванси.Погодна за сите мачки над 12 месеци - возрасни и постари.Сите рецепти на Шеба се развиени со нутриционисти и ветеринари на ВАЛТАМ ЦЕНТАР ЗА ИСХРАНА ЗА МИЛЕ..
150,00 Ден
Бренд: Sheba Производ: Pouch za macki losos parcinja
Висококвалитетна, комплетна храна за возрасни мачки со парчиња месо во вкусен сос.Направена од избрани состојки без вештачки бои или конзерванси.Погодна за сите мачки над 12 месеци - возрасни и постари.Сите рецепти на Шеба се развиени со нутриционисти и ветеринари на ВАЛТАМ ЦЕНТАР ЗА ..
40,00 Ден
Бренд: Sheba Производ: Pouch za macki so parcinja pileshko
Висококвалитетна, комплетна храна за возрасни со сецкани парчиња во вкусен сос.Направена од избрани состојки без вештачки бои или конзерванси.Погодна за сите мачки над 12 месеци - возрасни и постари.Сите рецепти на Шеба се развиени со нутриционисти и ветеринари на ВАЛТАМ ЦЕНТАР ЗА ИСХРАНА ЗА МИЛЕНИЦ..
40,00 Ден
Прикажани 1 до 3 од 3 (1 страни)