Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Sera

Бренд: Sera Производ: Tretman za voda za ribi protiv nematodes 10ml za 400l
Третман за вода против nematodes во слатководни и морски аквариуми.Пакување:10мл – за 400 л вода..
730,00 Ден
Бренд: Sera Производ: Sera TREMAZOL tretman za ribi od paraziti
Третман за вода против кожни и жабрини паразити и тении и transversotrema во слатководен и морски аквариум.Пакување:25 мл – 375-500л вода..
710,00 Ден
Бренд: Sera Производ: Vnatreshna filter pumpa za 120 litri
За аквариум до 120 литри вода – обрт 700 литри на час...
1.450,00 Ден
Бренд: Sera Производ: Vnatreshen filter filter pumpa FIL 60
За аквариум до 60 литри вода – обрт 380 литри на час...
1.090,00 Ден
Бренд: Sera Производ: Hrana za zelki rakcinja
Храна за желки која во својот состав има 87% гамарус, риба и крил ракчиња.Мешавината, која претставува природен спектар на исхрана, е богата со оптимално употребливи протеини, омега масни киселини, вредни каротеноиди, минерали и елементи во трагови, како и со влакна што го регулираат варењето на хра..
130,00 Ден
Бренд: Sera Производ: Sera hrana za zelki granuli Raffy Mineral
Храна за желки богата со минерали кои помагаат за здрави коски и цврст оклоп. Пакување: 250 млRaffy Mineral е дополнителна храна што се состои од внимателно обработени лебдечки гранули за месојадни влекачи како што се терапините.Пловечките стапчиња содржат многу есенцијални минерали, витамини и елем..
230,00 Ден
Бренд: Sera Производ: Hrana za zelki Raffy P Nature
Основна храна за желка во форма на смоки. Raffy P Nature е главна храна што се состои од лебдечки, нежно произведени гранули за месојадни влекачи како што се терапините.Избалансиран, вкусен состав со животински и избрани зеленчукови состојки се карактеризира со оптимално сварлив протеин, јаглени хид..
1.190,00 Ден
Бренд: Sera Производ: Hrana za zelki REPTIL PROFESSIONAL CARNIVOR
Храна за желки која во својот состав има риба, гамарус и крил ракчиња, а при тоа е обогатена со минерали, витамини и алги кои помагаат желките да бидат отпори на болести. Оптималниот сооднос на калциум и фосфор е основа за здрав раст на коските и оклопот...
160,00 Ден
Бренд: Sera Производ: Hrana za koi Koi Royal Medium
Koi Royal Medium (4 mm / 0,15 in.) е основна храна што се состои од внимателно обработени гранули за сите Koi.Поради својот избалансиран однос јаглени хидрати наспроти протеините и процент од 4% пченични никулци, тој е многу лесно сварлив и одлично погоден за здрава диета во текот на целата година. ..
350,00 Ден
Бренд: Sera Производ: Glavna hrana za Koi Royal Mini
Главна храна за оптимален развој на Кои до 12 см (5 ин.)Koi Royal Mini (2 mm / 0,078 in.) е главна храна што се состои од внимателно обработени гранули за сите Koi.Поради својот избалансиран однос јаглени хидрати наспроти протеините и процент од 4% пченични никулци, тој е многу лесно сварлив и одлич..
410,00 Ден
Бренд: Sera Производ: Letna hrana za koi
Летото е време на раст на Кои и другите риби на езерцето. За ова е потребно многу енергија, што се добива од високо квалитетна храна.KOI Professional Summer Food обезбедува избалансиран однос на протеини / маснотии. Силен и здрав раст и оптимално снабдување со енергија се резултатот.Уникатниот проце..
1.450,00 Ден
Бренд: Sera Производ: Hrana za Koi prolet esen
Лесно сварлива храна за температура под 17 ° C (63 ° F)Под 17 ° C (63 ° F), метаболизмот на рибите повеќе не е целосно ефикасен. Храната мора да биде особено лесна за варење. Ова е единствениот начин на кој Кои може да се подготви за зимата или да започне во годината на пролет.KOI пролетната / есенс..
1.450,00 Ден
Прикажани 61 до 72 од 96 (8 страни)