Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Royal Canin

Бренд: Royal Canin Производ: ROYAL CANIN
Здрав дигестивен трактКучињата од многу мали раси имаат тенденција да добијат запек. Балансираното внесување на влакна (вклучително и трска) помага да се олесни минувањето на храната низ цревата и придонесува за квалитетот на столицата благодарение на неговиот високо сварлив протеин (L.I.P.).Одржува..
400,00 Ден
Бренд: Royal Canin Производ: Tenki parcinja vo sos za vozrasni machki postari od 12 godini
Комплетна мокра храна за возрасни мачки постари од 12 години (тенки парчиња во сос).ЕПА и ДХА за здравје на зглобовитеПомага при одржување на здрави зглобови благодарение на високата содржина на масни киселини EPA и DHA.Инстинктивна предностФормулирано да одговара на оптималниот профил на макро-нутр..
840,00 Ден
Бренд: Royal Canin Производ: Mleko vo prav za kutrinja
Млекото Royal Canin Babydog е целосно сварливо и нежно за стомакот на вашето кученце, поради употребата на млеко како единствен извор на протеини во храната. Намалената содржина на лактоза во млекото во прав обезбедува оптимално, редовно варење. Бидејќи способноста за обработка на скроб се развива б..
1.800,00 Ден
Бренд: Royal Canin Производ: Suva hrana za vozrasen Bigl
Идеална тежинаБиглот е познат по неговата тенденција да се здебелува. Оваа формула, благодарение на адаптираната калориска содржина, му помага на Биглот да ја одржи својата идеална тежина.Контрола на внес на хранаЕксклузивната форма на гранулата помага да се намали внесот на храната и повеќе да се џ..
590,00 Ден
Бренд: Royal Canin Производ: Suva hrana za vozrasni Bichon Frise
Royal Canin Bichon Frize сувата храна за возрасни е прилагодена исхрана создадена само за вашиот чистокрвен Bichon Frize. Оваа ексклузивна храна специфична за расата е уникатно формулирана за вашиот Bichon Frize, со специфични хранливи состојки кои ќе им помогнат да напредуваат. Прилагодените гранул..
1.050,00 Ден
Бренд: Royal Canin Производ: Suva hrana za vozrasni britanski kratkovleknesti machki
Специјално дизајнирана гранула - Овој специјално дизајниран  облик на гранула е прилагодена на широката вилица на британската  мачката. Единствената форма го олеснува фаќањето и го поттикнува џвакањето, со што помага во оралната хигиена на мачката.Мускулен тон - Прилагоденото нив..
380,00 Ден
Бренд: Royal Canin Производ: ROYAL CANIN
Намалување на миризбаОваа формула допринесува во намалувањето на ферметацијата во цревата која може да предизвика дигестивни болести, надуеност и лоша миризба на столицата.Здрава кожаПомага во поддршката на улогата на кожата како „бариера“ (ексклузивен комплекс) и одржување на кожата и здравјето на ..
380,00 Ден
Бренд: Royal Canin Производ: ROYAL CANIN®
Поддршка на имунолошкиот системРастот е клучна фаза во животот на вашето куче. Тоа е време на голема промена, откритие и нови средби. Во овој многу важен период, имунолошкиот систем на вашето кученце постепено се развива. Bulldog Puppy храната помага да ја поддржите природната одбрана на вашето куче..
580,00 Ден
Бренд: Royal Canin Производ: Suva hrana za vozrasno kuche CHIHUAHUA
Исклучително вкуснаХраната за кучиња Chihuahua Adult го задоволува апетитот на вашата chihuahua благодарение на комбинацијата од трите фактори: големина и форма на гранула, ексклузивна формулација на хранливи материи, содржина на избрани вкусови и ароми.Помала количина на столица (измет) и помалку н..
420,00 Ден
Бренд: Royal Canin Производ: Suva hrana za vozrasno Koker
Здрава кожа и крзноCOCKER ADULT помага во поддршката на улогата на кожата како „бариера“ (ексклузивен комплекс) и одржување на здравјето на кожата (EPA & DHA и витамин А) и негување на крзното. Збогатено со масло од лисничка.Идеална тежинаОваа формула помага во одржување на идеалната тежина на К..
590,00 Ден
Бренд: Royal Canin Производ: Tenki parcinja vo sos za machki so senzitiven digestiven
Комплетна мокра храна за возрасни мачки (тенки парчиња во сос).Намален мирис и добра сварливостГолемиот процент на сварливост и помага во намалување на непријатниот мирис на столица.Одржување на идеална тежинаХраната помага да се одржи идеална тежина.Здрав уринарен системПомага при поддршка на здрав..
840,00 Ден
Бренд: Royal Canin Производ: Suva hrana za aktivni kucinja
Содржи високо ниво на маснотии (30%) за да обезбеди голема количина на енергија за активни спортски и работни кучиња кои треба да вложат постојан физички напор.Клучни придобивки:Ексклузивна комбинација на хранливи материи кои помагаат во одржување на здрави зглобови, го поддржуваат здравиот дигестив..
380,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 72 (6 страни)