Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Resun

Бренд: Resun Производ: Filter materijal za amonijak
Филтер материјал за слатководни и морски аквариуми кој го намалува нивото на амонијак. Може да се пресече за да се прилагоди на големината на аквариумот.Димензии: 254*457mm..
460,00 Ден
Бренд: Resun Производ: EF-600 kanister filter pumpa 600l/h
Надворешен филтер за аквариум од 75 до 100 литри вода, со филтер материјал: сунгер, филц, јаглен и керамика.  600l/h..
5.500,00 Ден
Бренд: Resun Производ: LED svetlo za mal akvarium
LED светло за мали аквариуми. Има атрактивен модерен дизајн, висока светлосна ефикасност и мала потрошувачка на енергија. Бидејќи има мал пренос на топлина и не ја загрева водата во аквариумот, LED диодите имаат долг век на траење. Светилката е опремена со прекинувач на допир и е погоден за аквариум..
1.340,00 Ден
Бренд: Resun Производ: Mal akvarium kugla so drzac za rastenie
Мини аквариум со капацитет од 3 литри за чување на мали риби. Одлична комбинација на аквариум со држач кој може да има повеќе намени: како сад за растенија или како организатор. Дното е осветлено со LED светло кое се напојува со помош на USB. Димензии: 17x19x22cm..
1.610,00 Ден
Бренд: Resun Производ: Mini filter 200l/h
Внатрешен филтер за аквариум до 20 литри вода.Од филтер материјал има сунѓер.200l/h ..
490,00 Ден
Бренд: Resun Производ: Filter materijal za namaluvanje na fosfati i algi
Филтер материјал за слатководни и морски аквариуми кој го намалува нивото на фосфати и го спречува растот на алгите. Може да се пресече за да се прилагоди на големината на аквариумот.Димензии: 254х457мм..
430,00 Ден
Бренд: Resun Производ: Kapak za akvarium so 2 neonki
Пластичен капак за аквариум со 2хТ8 неонки и долна лајсна. Боја црна и димензија 80х35cm...
4.060,00 Ден
Бренд: Resun Производ: T8-20R T8-30R T8-20W T8-30W T8-15R neonki za akvarium
Светилка прилагодена за монтирање под капакот, благодарение на специјалните адаптери. Има свое напојување...
1.270,00 Ден
Бренд: Resun Производ: Avtomatska hranilka za ribi so digitalen displej
Автоматска хранилка со дигитален дисплеј и можност за хранење до 4 пати во ден. Препорачливо е да се користи зрнеста храна...
1.750,00 Ден
Бренд: Resun Производ: Akvarium so poden filter kapak LED svetlo 120l 65L
Аквариум без кабинет. Во цената е вклучено пластичен капак, топ филтер со филтер материјал, LED светло и поден филтер. Достапен во црна боја со димензии: 80x40x54 (120л) и 60x32x47 (65л)...
8.750,00 Ден
Бренд: Resun Производ: Vozdushna pumpa 2W
Воздушна пумпа со моќност од 2W и 1 излаз...
340,00 Ден
Бренд: Resun Производ: Vozdusna pumpa 3W
Воздушна пумпа со капацитет на воздух од 1,8 л/ мин., моќност од 3W и 1 излаз...
580,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 69 (6 страни)