Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Purina One

Бренд: Purina One Производ: PURINA® ONE® Adult Cat Chicken bogato so pile
Иновативниот рецепт на PURINA® ONE® Adult Cat Chicken е преполн со здраво пилешко месо, а исто така содржи клучни хранливи материи кои помагаат да ја одржите вашата мачка здрава и среќна. Ја содржи формулата Purina ONE Bifensis, развиена од ветеринарни и нутриционистички експерти на Пурина, за д..
90,00 Ден
Бренд: Purina One Производ: PURINA® ONE® SterilCat Salmon za sterilizirani machki so losos
Purina ONE Sterilcat богата со лосос и пченица е комплетна храна за мачки формулирана за да ги задоволи специфичните потреби на кастрирани и стерилизирани мачки. Стерилизираните мачки можат да имаат хормонални промени што влијаат на нивниот метаболизам. Ова може да дове..
90,00 Ден
Прикажани 1 до 2 од 2 (1 страни)