Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Kitekat

Бренд: Kitekat Производ: KITEKAT konzerva pileshko
Да се биде мачка ве прави гладни. Со Китекат и давате на вашата мачка токму она што му е потребно за своите дневни авантури: здрав оброк направен од вкусни состојки со високо квалитетни хранливи материи и витамини. Вака ја поддржувате вашата мачка во целосно уживање во нејзиниот живот.Детали за прои..
69,00 Ден
Бренд: Kitekat Производ: Kitekat suva hrana za vozrasni machki govedsko zelenchuk
Сува храна за мачки над 1 година возраст, со природни хранливи материи со висок квалитет за да му овозможите на вашето домашно милениче целосна и урамнотежена исхрана. Формулата за природна виталност се состои од внимателно избрани извори на протеини, зеленчук и житарки. Ги одржува активните мускули..
69,00 Ден
Бренд: Kitekat Производ: Kitekat suva hrana so zivina i zelenchuk
Сува храна за мачки над 1 година возраст, со природни хранливи материи со висок квалитет за да му овозможите на вашето домашно милениче целосна и урамнотежена исхрана. Формулата за природна виталност се состои од внимателно избрани извори на протеини, зеленчук и житарки. Ги одржува активните мускули..
69,00 Ден
Бренд: Kitekat Производ: Kitekat pouch losos 100gr
Како и на луѓето и на домашните миленици им требаат различни вкусови и текстури во нивното мени. Затоа, специјалистите на „ Китекат “ го направија овој пауч со лосос во вкусен сос- вкус што мачките го избираат инстинктивно. Содржи природни хранливи материи со висок квалитет за да му овозможите на ва..
25,00 Ден
Бренд: Kitekat Производ: Kitekat pouch so pileshko
За да бидете сигурни дека вашата мачка може да води здрав и енергичен живот, потребни се протеини, есенцијални хранливи материи, витамини и други хранливи компоненти. Поради нежната обработка на пилешкото, оваа храна има висока содржина на хранливи материи. Секоја торбичка обезбедува здрав..
25,00 Ден
Бренд: Kitekat Производ: KITEKAT®
Kitekat храна за мачки во пригоден пакет за складирање од 4 х 3 кесички. Во вкусови патка и пилешко, мисирка, пилешко и јагнешко месо и зајак и мисиркаДетали за производот:Четири различни типовиБез конзервансиБез вештачки вкусовиСо високо квалитетни хранливи материи и витамини..
27,00 Ден
Прикажани 1 до 6 од 6 (1 страни)