Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Fortan

Бренд: Fortan Производ: CAFORTAN - Минерално - витамински додаток
Минерално - витамински и аминокиселински додаток кој содржи: 13 Витамини, 4 Минерали, 8 Олигоелементи, 10 Есенцијални амино киселини.Кафортанот е биолошки концентриран минерално - витамински и аминокиселински додаток во форма на таблети за кучиња. Не содржи натриум и има мал износ на маснотии кои се..
700,00 Ден
Бренд: Fortan Производ: CATFORTAN - Витамини за маче
Витамини  за маче . Помагаат за зајакнување на коските и забите .Кетфортан е концетриран минерално витамински и аминокиселински додаток во форма на таблети наменет за мачки. Идеална формула од есенцијални нутритиенти кои ги задоволуваат сите потреби на мачките .Мачките имаат голема потреба од т..
700,00 Ден
Бренд: Fortan Производ: OHRPFLEGE - КАПКИ ЗА УШИ ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ
Содржи лесни сопстанции кои го чистат увото и ги стимулирааат механизмите на ,,самочистење,,Во исто време ја дезодорираат ушната школка и надворешниот ушен канал. Ја отстрануваат нечистотијата и ушната маст. Редовно чистење и нега обезбедува ефикасна заштита против нечистотија во ушите и придружните..
600,00 Ден
Бренд: Fortan Производ: ТЕЧНОСТ ЗА ЧИСТЕЊЕ ЗАБЕН КАМЕН - ZAHNPFLEGE
ТЕЧНОСТ ЗА ЧИСТЕЊЕ ЗАБЕН КАМЕН ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ -ZAHNPFLEGE 50МЛРедовната употреба на течноста спречува таложење на забен камен, лош здив и болести на забите и непцата.Нанесете од течноста на забите и почекајте околу 1мин. Потоа со блага масажа протријте ги забите (може со газа или памук.)Забниот к..
650,00 Ден
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)