Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Purina Adventuros

Бренд: Purina Adventuros Производ: Adventuros Nuggets so vkus na diva svinja
Adventuros Nuggets со вкус на дивеч - 90gКомплементарна храна за домашни миленици, за возрасни кучињаГрицки-награда на кои Вашиот миленик нема да може да одолее.Со ниско ниво на маснотии и богати со месо, тие се со вистинската големина за да ги носите во вашиот џеб Вашето следно шет..
70,00 Ден
Бренд: Purina Adventuros Производ: Adventuros Sticks gricki stapcinja so vkus na bafalo
Adventuros Sticks ви овозможуваат да го наградите вашето куче со сензуален вкус на бафало. Надворешноста е грубо текстура, со меко полнење одвнатре што ќе ги направи овие грицки неодоливи.Стапчињата се со малку маснотии, а богати со месо, содржат минимум 14% содржина на живина, како и витамини и..
110,00 Ден
Бренд: Purina Adventuros Производ: Adventuros Strips lenti gricki so vkus na divech
Purina Adventuros грицки во форма на ленти со вкус на дивеч се комплементарна храна за домашни миленици, за возрасни кучиња. Со малку маснотии, а богати со месо.Пакување од 90гр..
70,00 Ден
Прикажани 1 до 3 од 3 (1 страни)