Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Stefanplast

Бренд: Stefanplast Производ: Plastichen dlabok sad
Пластичен, длабок сад со гумирани јазичиња против лизгање, за кучиња со средна големина и мачки. Капацитет: 0,7l..
140,00 Ден
Бренд: Stefanplast Производ: Lopatka so kapak mehanizam za zatvoranje
Универзална лопатка со механизам за затворање кој не дозволува содржината да се распрсне, за повеќе употреби – за чистење на тоалет или како лопатка за храна. Димензии: 27,5x12,5x11..
140,00 Ден
Бренд: Stefanplast Производ: Plasticen set sadovi za hrana i voda i podloga
Пластичен сет за кучиња и мачки, составен од две чинии со капацитет од 0,25 и 0,30 lt и пластична подлога која лесно се чисти...
420,00 Ден
Бренд: Stefanplast Производ: Otvoren toalet za machki so obrach
Практичен отворен тоалет со обрач. Достапен во две големини:- 31x43x14 cm- 39x58x17 cm..
300,00 Ден
Бренд: Stefanplast Производ: Set toalet za trening na kutrenca
Тоалет – пластична подлога за тренинг на кутренца, со делови кои лесно се чистат, практичен и опремен со одличен систем за фиксирање на апсорбентни пелени (пелените не се вклучени во сетот). Стабилен, не се лизга, со вклучен столб за полесен тренинг на машките кученца. За чист под и суви шепи при из..
800,00 Ден
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)