Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Fitmin

Бренд: Fitmin Производ: Antiparazitski shampon za kuce 300ml
Шампон за кучиња – антипаразитен eфикасен против паразити• ја намалува иритацијата• ја навлажнува кожата• со  масло од чајно дрво.Начин на употреба: Се нанесува на влажно крзно и кожа, се остава да делува 5-10 минути, потоа измијте и исплакнтете темелно со чиста вода.Состав:Aqua, Sodium Laureth..
325,00 Ден
Прикажани 1 до 1 од 1 (1 страни)