Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

BioPetActive

Бренд: BioPetActive Производ: Kapki za fleki okolu ocite kaj macki i kucinja
Отстранувачот на дамки од солзи е решение што ги отстранува дамките предизвикани од исцедок од солзи околу очите за вашата мачка и куче.Со екстрактот од алое вера во својата содржина , тој обезбедува чистење со корекциј и негување на кожата на мачки и кучиња со чувствителна кожа.Тоа ви помага нежно ..
325,00 Ден
Бренд: BioPetActive Производ: Shampon so ekstrakt od kamilica za mali kutrinja
Шампон за кученца без парабени. Обезбедува длабоко чистење, содржи екстракти од камилица кои ја хранат кожата и крзното и додаваат сјај.* Ph избалансиран.* Без парабени.* Екстрактите од камилица ја хранат и навлажнуваат кожата и спречуваат да се исуши.* Дава сјај и виталност со негување на влакната...
325,00 Ден
Бренд: BioPetActive Производ: Shampon od esktrakt od aloe vera
Шампон за кучиња без парабен, со екстракт од алое вера, обезбедува длабоко чистење, ја храни кожата и крзното и додава сјај.* Ph избалансиран.* Без парабени.* Природните екстракти од алое вера во својата содржина ја хранат и навлажнуваат кожата и спречуваат нејзино сушење.* Дава сјај и виталност на ..
325,00 Ден
Бренд: BioPetActive Производ: Shampon so ekstrakt od med
Шампон без парабени, со екстракт од мед. Овозможува длабинско чистење без иритација на чувствителната кожа на вашето куче.Благодарение на екстрактот од мед и другите состојки што ги содржи, дава дополнителна цврстина и сјај со хранење на кожата и крзното.Благодарение на формулата балансирана со pH и..
325,00 Ден
Бренд: BioPetActive Производ: Tecnost za nega na zabi na kucinja i macki
Производ за нега на уста и заби за мачки и кучињаБиодентот Хексидин  е специјално формулиран за да се користи при отстранување на лош здив од мачки и кучиња.- Хлорхексидин глуконат;   Има антисептички својства.  Помага да се отстранат плаките и забниот камен кај мачки и кучиња, и..
225,00 Ден
Бренд: BioPetActive Производ: Rastvor za chistenje usi kaj macki i kucinja
Раствор за чистење уши, специјално формулиран за мачки и кучиња, помага да се обезбеди хигиена на ушите и може да се користи за чистење на сите видови нечистотија.- помага да се отстрани насобирањето на восокот во ушите.- спречува појава на непријатен мирис.- го одржува ушниот канал сув.Состав: проп..
310,00 Ден
Бренд: BioPetActive Производ: Shampon za crno krzno kaj kucinja
Bio PetActive шампон – црн бисер е специјално формулиран за кучиња со црно и темно влакно. Заштитува од штетните сончеви зраци благодарение на УВ филтерот во неговиот состав. Тоа помага да се спречи промена на бојата што може да се појави поради сонцето.Исто така, помага да се спречи појава на ..
395,00 Ден
Бренд: BioPetActive Производ: Shampon za beli kucinja
Bio PetActive - дијамантски бел шампон е специјално формулиран за кучиња со бело влакно.Благодарение на  неговиот состав, обезбедува белина и сјај на влакното и прави да изгледа поздраво. Тоа спречува белото влакно да пожолти со текот на времето и да добие валкан изглед.Земја на потекло -Турциј..
395,00 Ден
Бренд: BioPetActive Производ: Shampon za dolgo vlakno
Шампон за лесно чешлање - овозможува лесно чешлање на кучиња со долго влакно и омекнување. Помага при навлажнување на кожата и длабоко чистење на крзното. Д-Пантенолот во својата формулација помага да се зајакне влакното и да се зголеми еластичноста за да се заштити од оштетување, правејќи  го ..
395,00 Ден
Бренд: BioPetActive Производ: Sprej za zenski kucinja i macinja miris na narcisi
Почувствувајте го шармантниот пролетен мирис на нарциси на вашето домашно миленичеСпецијално формулиран парфем од природни мириси за да се обезбеди вашата елегантна девојка да мириса свежо, живо и чисто.Погодно за возрасни кучиња и мачки и на млада возраст.За најдобри резултати користете го заедно с..
210,00 Ден
Бренд: BioPetActive Производ: Parfem sprej za zenski kucinja i macki
Откријте го волшебниот мирис на кадифена орхидеја заедно со вашето домашно миленичеСпецијално формулиран парфем од природни мириси за да се обезбеди нашата фенси девојка да мириса свежо, живо и чисто.Погодно за возрасни кучиња и мачки и на млада возраст.За најдобри резултати користете го заедно со ш..
210,00 Ден
Бренд: BioPetActive Производ: Parfem sprej za maski kucinja i macki
Нека ве следи аура на страсна виолетова боја со вашето домашно миленичеСпецијално формулиран парфем од природни мириси за да се обезбеди вашето момче да мириса свежо, живо и чисто.Погодно за возрасни кучиња и мачки и на млада возраст.За најдобри резултати користете го заедно со шампонот Bio PetActiv..
210,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 13 (2 страни)