Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Tatrapet

Бренд: Tatrapet Производ: Okoluvratnik so kristali
Околувратник со цврста метална тока, погоден за обука и одење. Лесно прилагодлив на вратот на кучето. Димензии: 1,0x30cm..
140,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Povodnik lanec 3,5 mm / 120cm
Квалитетен поводник ланец со цврст метален карабин, погоден за обука и одење. Димензии: 3,5 mm / 120cm..
280,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Reflektiracki gradnik 2,5x50-75cm
Рефлектирачки најлонски градник со цврста пластична тока и метални компоненти. Лесeн за прилагодување за различни раси на кучиња. Големина: 2,5x50-75cm..
260,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Reflektiracki okoluvratnik so koski
Мек рефлектирачки околувратник со цврста пластична тока, погоден за обука и одење. Лесно прилагодлив за да може да се прилагоди на вратот на кучето. Достапен во две големини: 1,0x30cm (SKU: 417.06/EAN: 8585027969025)1,5x40cm (SKU: 417.07/EAN: 8585027969032)..
100,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Reflektiracki povodnik so koski
Рефлектирачки најлонски поводник со дезен коски, дизајниран за редовни прошетки и тренинзи, опремен со солиден месинг карабин. Димензии: 1,5 х 120 cm..
190,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Kozen okoluvratnik za mace so zvonce
Декоративен околувратник за мачки изработен од синтетичка кожа, со весел мотив со ѕвонче. Прицврстувањето се решава со метална тока. Должината може да се прилагоди така што е погодна за секоја мачка. Благодарение на ѕвончето, секогаш ќе знаете каде е вашата мачка. Димензии: 1x30cm ..
95,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Okoluvratnik za macka so zvonche
Околувратник со весел мотив, со еластична лента за прилагодување на големината. Прицврстувањето се решава со цврста пластична тока. Должината може да се прилагоди така што е погодна за секоја мачка. Благодарение на ѕвончето, секогаш ќе знаете каде е вашата мачка. Димензии: 1x17,5-30cm ..
100,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Igracka jaze so 2 jazli 17-18cm
Играчка памучно јаже со два јазли, забавна и во исто време добра за забите. Кучињата сакаат игри со влечење и истегнување, така што оваа играчка ќе биде забавна и за кучето и за неговиот сопственик. Тие се добра забава дури и ако кучето остане дома само. Оваа играчка е изработена од висококвалитетен..
95,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Igracka jaze 8-ka forma 27cm
Играчка памучно јаже во форма на 8-ка, забавна и во исто време добра за забите. Кучињата сакаат игри со влечење и истегнување, така што оваа играчка ќе биде забавна и за кучето и за неговиот сопственик. Тие се добра забава дури и ако кучето остане дома само. Оваа играчка е изработена од висококвалит..
160,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Igracka lulaska za kafez za ptici
Дрвена лулашка-играчка за птици која виси во кафез. Димензии: 15,5cm..
205,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: drvena lulaska igracka za ptici za kafez
Дрвена лулашка-играчка за птици која виси во кафез. Димензии: 28cm..
185,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Igracka za ptici za kafez olimpiski krugovi so zvonche
Играчка за птици што виси во кафез, со пластични кругови и ѕвонче. Димензии: 4,5 / 26см..
80,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 74 (7 страни)