Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

MPS 2 - Italian Pet Products

Бренд: MPS 2 - Italian Pet Products Производ: Trasporter Skudo Avior za machki
Транспортер со иновативен дизајн, посебено погоден за мачки поради двата големи предни горни отвори: посебен дел за поводник и дел за „милување“ за да можете да ја галите мачката во целосна безбедностдодека е во транспортерот.Димензии: 57,5x39,5x40,5cm..
1.080,00 Ден
Бренд: MPS 2 - Italian Pet Products Производ: Skudo transporter za vo avtomobil
Транспортер кој е идеален за оние кои сакаат да го „сместат“ своето куче во автомобилот:  благодарение на големиот страничен отвор може одлично да се прилагоди на сите автомобили во сите големини. Големината 100 има дополнителен централен разделник за да може безбедно да се пренесуваат 2 куч..
4.480,00 Ден
Бренд: MPS 2 - Italian Pet Products Производ: Transporter patna torpa plastichen
Иновативен транспортер за миленичиња кој може да се користи како удобна патна торба. Достапен во четири бои, со транспаретнтна вратничка со двојно отворање и удобна рачка за на рамо. Овој транспортер за миленичиња ќе биде модерен додаток што може да се користи во секоја пригода на патување.Д..
940,00 Ден
Бренд: MPS 2 - Italian Pet Products Производ: Skudo transporter so metalna predna vrata
Колоритен транспортер кој е и со иновативен дизајн, се карактеризира со отсуство на странични куки кои се заменети со меѓународно патентирана лизгачка спојка. Со метална предна врата...
770,00 Ден
Бренд: MPS 2 - Italian Pet Products Производ: Transporter so plastichna predna vrata sina boja 48x31,5x33cm
Колоритен транспортер кој е и со иновативен дизајн, се карактеризира со отсуство на странични куки кои се заменети со меѓународно патентирана лизгачка спојка. Со пластична предна врата.Димензии: 48x31,5x33cm..
640,00 Ден
Бренд: MPS 2 - Italian Pet Products Производ: Skudo 1 2 3 trasporteri
Транспортер за кучиња и мачки, направен од пластика и одобрен од повеќето авио компании. Со метална врата со сигурносна брава со двојно затворање за поголема безбедност. Цврст, функционален и безбеден, може совршено да се вклопи во сите видови на транспорт на Вашиот миленик...
950,00 Ден
Бренд: MPS 2 - Italian Pet Products Производ: Skudo 4 5 6 7 transporter
Транспортер за кучиња од средни и големи раси, направен во согасност со стандардите за воздушен транспорт. Со метална врата со сигурноста брава со двојно затворање за поголема безбедност. Опремен со дел за документи/предмети и вртлива рачка за влечење...
3.500,00 Ден
Бренд: MPS 2 - Italian Pet Products Производ: Otvoren toalet so ramka
Отворена кутија за отпадоци со рамка. Колоритна и практичнаДимензии: 43x31x12cm..
320,00 Ден
Бренд: MPS 2 - Italian Pet Products Производ: Otvoren ednostaven toalet za machki
Отворена кутија за отпадоци. Колоритна и практична.Димензии: 28x42x9cm..
210,00 Ден
Бренд: MPS 2 - Italian Pet Products Производ: Otvoren toalet so bela ramka
Отворена кутија за отпадоци со рамка. Колоритна и практична.Димензии: 41,5x30x10cm..
350,00 Ден
Бренд: MPS 2 - Italian Pet Products Производ: Zatvoren toalet so lopatka i jaglerodni filtri
Практичен, затворен тоалет опремен со лопатка и со јаглеродни филтри. Достапен во 3 пастелни бои.Димензии: 54x39x40cm..
780,00 Ден
Бренд: MPS 2 - Italian Pet Products Производ: Toalet zatvoren so kapak
Практичен тоалет со капак и отворање во горниот дел.Димензии: 54x39x40cm..
970,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 15 (2 страни)