Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Pet Interest

Бренд: Pet Interest Производ: Konzerva 400gr efekt protiv stareenje losos pila
За возрасни кучиња со нетолеранција или алергија на глутен или генерално чувствителен дигестивен систем . Од направените студии, количини глутен се забележани не само во позната храна, како на пр. пченица, пченка и сл. но и кај други, кои не се присутни барем во овој оброк. За идеален внес на јаглен..
150,00 Ден
Бренд: Pet Interest Производ: Konzerva hrana za kucinja so digestivni problemi pileshko
Храна идеална за кучиња со гастроинтестинални проблеми , хроничен колитис или чувствителен дигестивен систем.Содржи 67% свежо пилешко месо, 29% супа од месо, 3% ориз, 1% минерали и 0,1% масло од ленено семе. Лен, најбогат растителен извор на омега-3 масни киселини. Научните истражувања ја потврдуваа..
150,00 Ден
Бренд: Pet Interest Производ: Konzerva 400gr za nega na kozata so losos i oves
Идеално за сјајно, здраво крзно и кожа.Погодно и во последните 4 недели од бременоста .За кучиња со алергии на кожата и болести, како и за намалување на опаѓање на влакното. Содржи 65% свежо месо и витални прехранбени производи * (20% пилешко и 10% лосос богат со Ω3), супа од месо 28,5%, 3% ком..
150,00 Ден
Бренд: Pet Interest Производ: Konzerva 400gr za odrzuvanje na telesna tezina so misirka
Храна погодна за кучиња со прекумерна тежина, дебели или кастрирани.Комплетен балансиран оброк , за слабеење или одржување на тежината. Со 60% содржина на месо и витални производи за јадење. Произведителот гарантира видливи резултати во рок од неколку недели.Без  конзерванси.Без засил..
150,00 Ден
Бренд: Pet Interest Производ: Konzerva 400gr jageshko govedsko oriz
Храна погодна за возрасни кучиња со нетолеранција на пилешко.Комплетен, балансиран оброк со 65% свежо месо.Не содржи никакви пилешко или живина нус-производи. Без  конзерванси.Без засилувачи на вкус.Без житарки и соја.Метаболичка енергија : 117,62Kcal / 100grТежина: 400gr..
140,00 Ден
Бренд: Pet Interest Производ: Konzerva 400gr govedsko svinsko morkovi
Храна погодна за возрасни кучиња со нетолеранција на пилешко.Комплетен, балансиран оброк со 65% свежо месо.Не содржи никакви пилешко или живина нус-производи. Без  конзерванси.Без засилувачи на вкус.Без житарки и соја.Метаболичка енергија : 116,17Kcal / 100grТежина:..
140,00 Ден
Бренд: Pet Interest Производ: Konzerva 400gr hrana za mali kuchenca od jagneshko
Храна погодна за кученца  од возраст од 2 недели до зрелоста. Исто така се препорачува за време на  доењето.Комплетен, избалансиран оброк  со свежо месо 62% и производи за јадење од витално значење * (јагнешко месо 30%), супа од месо 28,9%, грашок 2%, морков 3%, компир 2%, ориз 2%, ле..
150,00 Ден
Бренд: Pet Interest Производ: Konzerva hrana za mali kucenca pile zelenchuk
Храна погодна за кученца од возраст од 2 недели до зрелоста. Исто така се препорачува за време на доењето.Комплетен, избалансиран оброк  со свежо пилешко без коски, градинарски зеленчук и ориз. Без  нуспроизводи од месо, но со јастиви животни со биолошка вредностБез  конзерванси...
150,00 Ден
Бренд: Pet Interest Производ: Mini zakuski gricki za macki so losos
Меки, свежи закуски за мачки, со 70% лосос месо!Висока сварливост.Го контролира забниот камен.Без шеќер и зрна. Со малку маснотии и сол.Хипоалергично...
100,00 Ден
Бренд: Pet Interest Производ: Mini zakuski nagradi za macki so pile
Меки, свежи закуски за мачки, со 95% пилешко месо!Висока сварливост.Го контролира забниот камен.Без шеќер и зрна. Со малку маснотии и сол.Хипоалергично...
100,00 Ден
Бренд: Pet Interest Производ: Zakuski parcinja od jagneshko
Меки, свежи закуски од 95% јагнешко месо!  Неодолив вкус и добра сварливост.Го намалува формирањето камен. Без шеќер и житарки. Со малку маснотии и сол. Хипоалергично .Тежина: 25 gr..
75,00 Ден
Бренд: Pet Interest Производ: Zakuski parcinja od losos
Меки, свежи закуски од 70% месо од лосос!  Неодолив вкус и добра сварливост.Го намалува формирањето камен. Без шеќер и житарки. Со малку маснотии и сол. Хипоалергично .Тежина: 25 gr..
75,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 15 (2 страни)