Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

WELLFED

Бренд: WELLFED Производ: Mini zakuski so pileshko meso
Мини закуски од пилешко месо, без шеќер, глутен, жито. Погоден за мачки склони кон алергија.Тежина: 50гр..
195,00 Ден
Бренд: WELLFED Производ: Pashteta za machki so urinarni problemi pile govedsko brusnica
Храна погодна за возрасни кастрирани мачки со уринарни проблеми.Од моментот на стерилизација, нивниот метаболизам се менува, затоа им треба храна збогатена со Л-ЛИЗИН: за биосинтеза на протеини и ДЛ-МЕТИОНИН.Комплетен, избалансиран оброк со супериорен квалитет од 100% свежа мисирка подготвена на пар..
109,00 Ден
Бренд: WELLFED Производ: Pashteta od zivina i proso za kontrola na telesna tezina
Храна погодна за возрасни кастрирани или дебели мачки.Од моментот на стерилизација, нивниот метаболизам се менува, затоа им треба храна збогатена со Л-ЛИЗИН: за биосинтеза на протеини и ДЛ-МЕТИОНИН.Комплетен, избалансиран оброк со супериорен квалитет од 100% свежа мисирка на пареа со минимални јагле..
109,00 Ден
Бренд: WELLFED Производ: Monoproteinski mini zakuski so patka
Вкусни, монопротеински закуски со 96% свежо паткино месо. Без шеќер, глутен, жито. Погодно за мачки склони кон алергии.Тежина: 50гр..
195,00 Ден
Бренд: WELLFED Производ: Mini stapcinja zakuski za macki so pile i tuna
Мини закуски стапчиња со пилешко и туна, без шеќер, глутен, житарки. Погодно за мачки склони кон алергија.Тежина: 50gr..
195,00 Ден
Бренд: WELLFED Производ: Mini zakuski fileti so patka i catnip
Мини закуски филети од патка со кетнип, без шеќер, глутен, житарки. Погодно за мачки склони кон алергија.Тежина: 50гр..
195,00 Ден
Бренд: WELLFED Производ: Mini zakuski fileti so pile i catnip
Мини филети од пилешко со кетнип, без шеќер, глутен, житарки. Погодно за мачки склони кон алергија.Тежина: 50гр..
195,00 Ден
Бренд: WELLFED Производ: Mini fileti zakuski so riba i catnip
Мини филети од риба со кетнип, без шеќер, глутен, житарки. Погоден за мачки склони кон алергија.Тежина: 50гр..
195,00 Ден
Бренд: WELLFED Производ: Hrana pashteta za postari machki nad sedum godini
Храна погодна за кастрирана постара мачка над 7 години.Постарите мачки почнуваат да добиваат тежина поради намалено вежбање или поради ограничена активност или болка во зглобовите. На оваа возраст им треба храна збогатена со Л-ЛИЗИН: за биосинтеза на протеини и ДЛ-МЕТИОНИН.Комплетен, избалансиран об..
109,00 Ден
WELLFED ХРАНА ЗА МАЧЕНЦА ОД ПИЛЕШКО
Распродадено
Бренд: WELLFED Производ: Konzerva pashteta za mali machinja i bremeni machki pileshko
Храна погодна за мачиња, за бремени мачки и доилки.Комплетен, избалансиран оброк со супериорен квалитет од 100% свежо месо варено на пареа без јаглехидрати.Ветеринарно тестирано, со вкус, арома и текстура во согласност со биолошките потреби на животните во природата. Малку магнезиум (0,03%) и богат ..
109,00 Ден
Бренд: WELLFED Производ: Hrana konzerva za macki misirka i patka
Храна погодна за кастрирани возрасни мачки кои живеат дома.Од моментот на стерилизација, нивниот метаболизам се менува, затоа им треба храна збогатена со Л-ЛИСИН: за биосинтеза на протеини, Л-КАРНИТИН: ги претвора масните киселини во чиста енергија и ДЛ-МЕТИОИН.Комплетен, избалансиран оброк, исклучи..
109,00 Ден
Бренд: WELLFED Производ: Hrana konzerva za kastrirani macki govedsko losos
Храна погодна за кастрирани возрасни мачки кои живеат дома.Од моментот на стерилизација, нивниот метаболизам се менува, затоа им треба храна збогатена со Л-ЛИСИН: за биосинтеза на протеини, Л-КАРНИТИН: ги претвора масните киселини во чиста енергија и ДЛ-МЕТИОИН. Комплетен, избалансиран оброк, исклуч..
109,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 20 (2 страни)