Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Croci SPA

Бренд: Croci SPA Производ: C6052384
Лесно ги отстранува влакната и прашината и е безбеден за сите видови ткаенини дури и на велур. Италијански ергономски дизајн за максимално лизгање. Изработен со италијанска силиконска хартија со врвен квалитет.Должина на лентата: 20mДијаметар на ваљакот: 60mm..
320,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Transporter spored standardite na IATA
Транспортер за кучиња и мачки во согласност со стандардите на IATA. Погоден за транспорт за време на кратки и долги патувања со авион, воз или автомобил. Се отвора за полесно ракување и чистење. Со врата решетка и странични отвори за оптимална внатрешна вентилација.&nbs..
2.320,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Zakuski nagradi gricki za mali rasi kucinja
Грицки награди наменети за мали раси кучиња. Закуски со неодолив вкус, хранливи состојки и мала содржина на маснотии. Вкусни и рафинирани грицки кои го задоволуваат вкусот дури и на најпребирливите кучиња.Тежина: 60gr..
120,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Gricki nagradi zakuski za mali rasi kucinja so govedsko
Грицки награди наменети за мали раси кучиња. Закуски со неодолив вкус, хранливи состојки и мала содржина на маснотии. Вкусни и рафинирани грицки кои го задоволуваат вкусот дури и на најпребирливите кучиња.Тежина: 60gr..
120,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Gricki nagradi zakuski za mali rasi kucinja od pileshko
Грицки награди наменети за мали раси кучиња. Закуски со неодолив вкус, хранливи состојки и мала содржина на маснотии. Вкусни и рафинирани грицки кои го задоволуваат вкусот дури и на најпребирливите кучиња.Тежина: 60gr..
120,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Zakuski nagradi od jagneshko i kivi
Вкусни закуски со јагнешко и киви, со малку маснотии и со природни состојки кои гарантираат неодоливи вкусови и текстури. Овие закуски се неодоливи за џвакање, додека во исто време помагаат во отстранување на наслагите од забите.Пакување од 12 парчиња. ..
220,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Happy Farm zakuski so pile i morkov
Закуски за кучиња со пилешко и морков , со малку маснотии и со природни состојки кои гарантираат неодоливи вкусови и текстури. Овие закуски се неодоливи за џвакање, додека во исто време помагаат во отстранување на наслагите од забите.Тежина: 80gr   ..
220,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Happy Farm zakuski stapcinja so pile i spanakj
Закуски за кучиња со пилешко и спанаќ, со малку маснотии и со природни состојки кои гарантираат неодоливи вкусови и текстури. Овие закуски се неодоливи за џвакање, додека во исто време помагаат во отстранување на наслагите од забите.Тежина: 80gr  ..
220,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Zakuski so meso od patka i banana
Закуски за кучиња со месо од патка и банана, со малку маснотии и со природни состојки кои гарантираат неодоливи вкусови и текстури. Овие закуски се неодоливи за џвакање, додека во исто време помагаат во отстранување на наслагите од забите. Тежина: 80gr..
220,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Zakuski nagradi gricki tikva i patka
Закуски за кучиња со месо од патка и тиква, со малку маснотии и со природни состојки кои гарантираат неодоливи вкусови и текстури. Овие закуски се неодоливи за џвакање, додека во исто време помагаат во отстранување на наслагите од забите.Тежина: 80gr  ..
220,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Zakuski so pileshko i jabolko
Закуски за кучиња со пилешко и јаболко, со малку маснотии и со природни состојки кои гарантираат неодоливи вкусови и текстури. Овие закуски се неодоливи за џвакање, додека во исто време помагаат во отстранување на наслагите од забите. Тежина: 80gr..
220,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Zakuski so sladok kompir i pileshko
Закуски за кучиња со пилешко и сладок компир, со малку маснотии и со природни и едноставни состојки кои гарантираат неодоливи вкусови и текстури. Богати со аминокиселини и антиоксиданти, овие закуски се исто така неодоливи за џвакање, додека во исто време помагаат во отстранување на наслагите од..
220,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 508 (43 страни)