Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Kudo Pet Food

Бренд: Kudo Pet Food Производ: KUDO ADRIATIC FISH suva hrana od riba
KUDO ADRIATIC FISH е совршено избалансиран комплетен оброк во согласност со хранливите потреби на возрасни кучиња од сите големини. Богат е со рибини протеини и полн со хранливи материи од зеленчук и билки, што ќе овозможи вашето домашно милениче да биде витално и здраво. • Производот е лесен з..
1.260,00 Ден
Бренд: Kudo Pet Food Производ: KUDO adult medium&maxi za sredni i golemi rasi kucinja
KUDO adult medium&maxi е совршено избалансиран комплетен оброк во согласност со диеталните потреби на возрасни кучиња од средни и големи раси (над 10 кг телесна тежина). Богат е со животински протеини и полн со хранливи материи од зеленчук и здрави билки што ќе му овозможат на вашето куче д..
1.100,00 Ден
Бренд: Kudo Pet Food Производ: KUDO mini adult za vozrasni mali mini rasi kucinja
KUDO mini adult е совршено избалансиран комплетен оброк во согласност со барањата за исхрана на мали возрасни кучиња (помалку од 10 кг телесна тежина). Богат е со животински протеини и е полн со хранливи материи од зеленчук и здрави растенија што ќе му овозможат на вашето куче да биде од витално..
1.170,00 Ден
Бренд: Kudo Pet Food Производ: KUDO suva hrana za mali kutrinja od golemi i sredni rasi
KUDO puppy&junior medium&maxi е совршено избалансиран комплетен оброк во согласност со барањата за исхрана на кутрињата од средни и големи раси. Богат е со животински протеини, но има ограничено количество маснотии за оптимална телесна тежина и здрав развој на коските и зглобовите.• ..
1.200,00 Ден
Бренд: Kudo Pet Food Производ: Kudo puppy&junior mini za mali kutrinja od mali rasi
Kudo puppy&junior mini е совршено избалансиран комплетен оброк во согласност со барањата за исхрана на кутрињата од мали раси. Богат е со животински протеини и масти за оптимален развој и е полн со хранливи материи од зеленчук и здрави растенија.• Производот е лесен за варење благодарение на ..
1.200,00 Ден
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)