Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Purina Gourmet

Бренд: Purina Gourmet Производ: GOURMET GOLD DUO od govedsko i pilesko
Ровки парчиња месо  од говедско и пилешко внимателно зготвени во вкусен сос на кој дури и најделикатните мачки ќе бидат импресионирани. Секоја порција доаѓа во конзерва од 85гр така што секоја нов оброк е исто толку пријатен и свеж како и&n..
40,00 Ден
Бренд: Purina Gourmet Производ: Gourmet Gold Savoury Govedsko i Domat
100% комплетна и урамнотежена храна за возрасни мачки (на возраст од 1 до 7 години).Пружете и на вашата мачка незаборавни пријатни моменти, малите парчиња говедско месо и домати се комбинирани со вкусен сос за секој залак на вашиот мал гастроном да биде неверојатно вкусно задоволство. Секој..
40,00 Ден
Бренд: Purina Gourmet Производ: Gourmet Gold Savoury pile i morkov
100% комплетна и урамнотежена храна за возрасни мачки (на возраст од 1 до 7 години).Пружете и на вашата мачка незаборавни пријатни моменти, малите парчиња пилешко и моркови се комбинирани со вкусен сос за секој залак на вашиот мал гастроном да биде неверојатно вкусно задоволство. Секоја пор..
40,00 Ден
Бренд: Purina Gourmet Производ: GOURMET GOLD parcija vo sos od pile i dziger
Сочни парчиња месо во сос од пилешко и џигер за вкусен оброк на кој не можат да одолеат ни најпребирливите мачки. Оваа храна е нутриционистички комплетна, така што вашата мачка ќе добие сè што и е потребно за здрав начин на живот, како и уживање во прекрасни вкусови за време на оброкот. ..
40,00 Ден
Бренд: Purina Gourmet Производ: GOURMET GOLD parcinja pilesko i losos vo sos
Tенки и ровки парчиња месо лосос и пилешко внимателно зготвени во вкусни сосови на кои дури и најделикатните мачки ќе бидат импресионирани. Секоја порција доаѓа во конзерва од 85гр така што секоја нов оброк е исто толку пријатен и свеж како и првиот.Оваа комплетна храна за мачки обезбедув..
40,00 Ден
Бренд: Purina Gourmet Производ: GOURMET GOLD pashteta od govedsko
Неодоливо вкусна паштета од говедско месо, направена според високи стандарди за да обезбеди вкус и текстура што ќе ја сака вашата мачка. Секоја паштета доаѓа во конзерва од 85г, така што секоја нова порција е исто толку пријатна и свежа како и првата. Оваа храна е  нутриционистички комплетн..
40,00 Ден
Бренд: Purina Gourmet Производ: GOURMET GOLD pashteta od pileshko
Неодоливо вкусна паштета со пилешко месо, направена според високи стандарди за да обезбеди вкус и текстура што ќе ја сака вашата мачка. Секоја паштета доаѓа во конзерва од 85г, така што секоја нова порција е исто толку пријатна и свежа како и последната. Оваа храна е  нутриционистички комп..
40,00 Ден
Бренд: Purina Gourmet Производ: Purina GOURMET GOLD pashteta od tuna
Неодоливо вкусна паштета со туна, направена според високи стандарди за да обезбеди вкус и текстура што ќе ја сака вашата мачка. Секоја паштета доаѓа во конзерва од 85г, така што секоја нова порција е исто толку пријатна и свежа како и последната. Оваа храна е  нутриционистички комплетна, та..
40,00 Ден
Бренд: Purina Gourmet Производ: Gourmet Mon Petit pouch od govedsko
Храната со мачки Gourmet Mon Petit им овозможува на вашата мачка избалансиран оброк, со сите витамини, минерали и хранливи материи за вашето домашно милениче да биде здраво. Секое мало пакување од 50гр содржи вкусни мали парченца месо приготвени во сос за да се добие вкус на кој Вашата мачка нема ..
35,00 Ден
Бренд: Purina Gourmet Производ: Gourmet Mon Petit pouch od pile
Храната со мачки Gourmet Mon Petit им овозможува на вашата мачка избалансиран оброк, со сите витамини, минерали и хранливи материи за вашето домашно милениче да биде здраво. Секое мало пакување од 50гр содржи вкусни мали парченца месо приготвени во сос за да се добие вкус на кој Вашата мачка нема ..
35,00 Ден
Бренд: Purina Gourmet Производ: Gourmet Mon Petit pouch tuna
Храната со мачки Gourmet Mon Petit им овозможува на вашата мачка избалансиран оброк, со сите витамини, минерали и хранливи материи за вашето домашно милениче да биде здраво. Секое мало пакување од 50гр содржи вкусни мали парченца месо приготвени во сос за да се добие вкус на кој Вашата мачка нема ..
35,00 Ден
Прикажани 1 до 11 од 11 (1 страни)