Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Purina Felix

Бренд: Purina Felix Производ: Purina Felix Party Mix Ocean
Размазете ја Вашата мачка со вкусните грицки Felix Party Mix Ocean направени во најразлични привлечни облици, со вкусови на месо и риба и примамливи ароми. Felix Party Mix грицките содржат и хранливи протеини, витамини и омега 6 киселини како дополнување на балансираната исхрана на Вашата ..
70,00 Ден
Бренд: Purina Felix Производ: Purina Felix Party Mix Original
Неодолива, разнобојна мешавина од грицки од месо и риба што се полни со примамливи ароми, вкусови и привлечни текстури. Со протеини, витамини и Омега 6 киселини за здрав и среќен живот на Вашата мачка.-Наменети само за повремено или дополнително хранење -Во пакување од 60гр..
70,00 Ден
Бренд: Purina Felix Производ: Felix Pouch jagne
Феликс паучот со јагнешко е направен од квалитетни состојки и парчиња месо во вкусно желе за  Вашата мачка да ужива во неодолив оброк.Ги задоволува 100% од дневните потреби на вашата мачка – содржи витамини Д & Е, балансирани минерали, извор на омега 6Правилната комбинација на и..
30,00 Ден
Бренд: Purina Felix Производ: Felix Pouch so govedsko
Феликс паучите со говедско се извор на есенцијални Омега 6  масни киселини и се направени со правилна комбинација на избалансирани минерали и витамини за да помогнат вашата мачка да биде полна со виталност.-100% комплетна и избалансирана храна за мачки- Со витамини Д & Е- Балансирани ..
30,00 Ден
Бренд: Purina Felix Производ: Felix Pouch od losos
Феликс паучот од лосос е направен од квалитетни состојки и парчиња месо во вкусно желе за  Вашата мачка да ужива во неодолив оброк.Ги задоволува 100% од дневните потреби на вашата мачка – содржи витамини Д & Е, балансирани минерали, извор на омега 6Правилната комбинација на изба..
30,00 Ден
Бренд: Purina Felix Производ: Purina Felix Pouch so pileshko
Феликс паучот со пилешко е направен од квалитетни состојки и парчиња месо во вкусно желе за Вашата мачка да ужива во неодолив оброк. Ова е комплетна храна која задоволува 100% од дневните потреби на вашата мачка – содржи витамини Д & Е, балансирани минерали, извор на омега 6 и правилна комб..
30,00 Ден
Прикажани 1 до 6 од 6 (1 страни)