Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Шампони

Бренд: Camon Производ: Balzam kondicioner regenerator za polesno cheshlanje
• Го ревитализира и навлажнува крзното на домашните миленици• Смирувачко и омекнувачко дејство• Промовира силно и еластично крзно• Го зааштитува третираното крзно од прашина, нечистотија и оксидацијаПлусПроизведува заштитен филм околу косатаКол: 125 ml..
730,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Pena za kapenje banjanje milenici
Спреј-пена за секојдневна употреба, кој маслото од јојоба го заштитува влакното и прави полесно да се чешла. Пакување 300 мл...
390,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Suv shampon vo prav za dlabinsko chistenje
Сув шампон во прав за длабинско чистење и парфемирање на влакно кај кучиња и мачиња.  Пакување 150 г. ..
550,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Shampon za machki
• Длабоко чисти без да ги менува природните карактеристики на кожата и крзното;• Има апсорбирачка и освежувачка моќ;• Има својства на минерализација и негување;• Промовира силно и здраво крзно;• Дава еластичност и тоник на кожата.Количина: 200 мл..
480,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Kondicioner balzam za kucinja i macki so jojoba
Благодарение на дејството на маслото од Јојоба, кондиционерот му дава мекост и го осветлува влакното и го прави лесно за чешлање, со волумен и меко. За правилна употреба, нанесете по влажниот шампон за коса, оставете неколку минути и исплакнете со топла вода.Количина: 200ml..
270,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Baby shampon za mali kutrinja i machinja
Нежен шампон за мали кутриња и мачиња. Не ги иритира очите. Со UV заштита.Количина: 200ml..
200,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Shampon za kucinja i macki so crno krzno vlakno
Шампон специјално дизајниран за кучиња и мачки со црна боја на крзното. Шампонот е со ревитализирачко дејство специјално направен за одржување на бојата на крзното. Му дава сјај и пријатна миризба на крзното.Количина: 200ml..
200,00 Ден
GILL’S MINK OIL ШАМПОН СО РЕГЕНЕРАТОР 200ML
Распродадено
Бренд: Croci SPA Производ: Shampon i regenerator mink-oil za kucinja i machki
За кучиња и мачки, шампон и регенератор за регулирање на себумот, со анти-стрес ефект. Го прави крзното меко и сјајно и го балансира производството на себум, ослободувајќи го од нечистотии. Исто така, го намалува стресот на миленикот додека..
250,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Shampon za rasi so bela boja na krzno vlakno
Наменето за раси со бела боја на влакно. Овозможува одлично миење оставајќи го крзното чисто белo и посоодветнo за чешлање и тримање. После миењето влакното е со свеж мирис и меко на допир.Количина: 200ml..
200,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Antiparazitelen shampon protiv paraziti priroden repelent
Шампон кој природно заштитува од надворешни паразити. Особено погоден за миленици со кратко крзно. Овозможува одлично чистење, давајќи му добар мирис и сјај на крзното. Дезинфицира и нежен е на кожата. Ги држи паразитите подалеку на природен начин.Количина: 200 мл..
200,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Shampon protiv prvut za kucinja i machki
Специјален шампон за кучиња и мачки кој го отстранува првутот од кожата. Карактеристики: добро го отстранува првутот од кожата, оставајќи ја чиста. Остатокот од првут лесно се отстранува со фен за коса Количина: 200ml..
200,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Regenerativen shampon za kucinja i macki
Природно ги стимулира процесите на регенерација на кожата. Крзното е меко и лесно за четкање.Количина: 200ml..
200,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 31 (3 страни)