Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Хигиена и козметика

Бренд: BioPetActive Производ: Kapki za fleki okolu ocite kaj macki i kucinja
Отстранувачот на дамки од солзи е решение што ги отстранува дамките предизвикани од исцедок од солзи околу очите за вашата мачка и куче.Со екстрактот од алое вера во својата содржина , тој обезбедува чистење со корекциј и негување на кожата на мачки и кучиња со чувствителна кожа.Тоа ви помага нежно ..
325,00 Ден
Бренд: BioPetActive Производ: Tecnost za nega na zabi na kucinja i macki
Производ за нега на уста и заби за мачки и кучињаБиодентот Хексидин  е специјално формулиран за да се користи при отстранување на лош здив од мачки и кучиња.- Хлорхексидин глуконат;   Има антисептички својства.  Помага да се отстранат плаките и забниот камен кај мачки и кучиња, и..
225,00 Ден
Бренд: BioPetActive Производ: Rastvor za chistenje usi kaj macki i kucinja
Раствор за чистење уши, специјално формулиран за мачки и кучиња, помага да се обезбеди хигиена на ушите и може да се користи за чистење на сите видови нечистотија.- помага да се отстрани насобирањето на восокот во ушите.- спречува појава на непријатен мирис.- го одржува ушниот канал сув.Состав: проп..
310,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Balzam kondicioner regenerator za polesno cheshlanje
• Го ревитализира и навлажнува крзното на домашните миленици• Смирувачко и омекнувачко дејство• Промовира силно и еластично крзно• Го зааштитува третираното крзно од прашина, нечистотија и оксидацијаПлусПроизведува заштитен филм околу косатаКол: 125 ml..
730,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Vlazni maramcinja aloe vera morski miris
Многу практични марамчиња за чистење на вашето домашно милениче: чувајте ги секогаш при рака, дома или за време на патувања, за да ги отстраните лошите миризби и да им ги исчистите крзното, шепите, устата или ушите.Со алое вера и морски мирис -  освежува, негува и го заштитува крзното на милени..
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Vlazni maramici Ylang-Ylang i aloe vera
Многу практични марамчиња за чистење на вашето домашно милениче: секогаш при рака, дома или за време на патувањата, за да ги отстраните лошите миризби и да им ги исчистите крзното, шепите, устата или ушите.Со алое вера и Ylang-Ylang  - освежуваат и го заштитуваат крзното на миленичето.Количина:..
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Vlazni maramcinja Myrrh chlorhexidine
Марамчиња за чистење на крзното со мирис на миро.Многу практични марамчиња за чистење на вашето домашно милениче: чувајте ги секогаш при рака дома или за време на патувања, за да отстраните лош мирис и да им ги исчистите крзното, шепите, муцката или ушите.Со хлорхексидин (0,3%) за силно антибактерис..
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Vlazni maramcinja talk
Многу практични марамчиња за чистење на вашето домашно милениче: чувајте ги секогаш при рака дома или за време на патувања, за да ги отстраните лошите миризби и да им ги исчистите крзното, шепите, муцката или ушите.Освежува, го штити и деликатно го чисти крзното на миленичето.Количина: 40 парчињаГол..
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Vlazni maramcinja za chistenje ochi
Влажни марамчиња за чистење на очите на мачки и кучиња.Со деликатна формула која не го иритира или вознемирува вашето домашно милениче.Количина: 15 парчињаГолемина на парче: 17x20cm..
110,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Vlazni maramcinja aroma bel moshus
Многу практични марамчиња за чистење на вашето домашно милениче: имајте ги секогаш при рака дома или за време на патувања, за да ги отстраните лошите миризби и да им ги исчистите крзното, шепите, устата или ушите.Освежува, го негува и деликатно го чисти крзното на миленичето.Количина: 40 парчињаГоле..
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Vlazni maramcinja cvetna aroma kiparis bergamot mirta
Практични марамчиња за чистење на вашето домашно милениче, за да одржување хигиена секогаш кога ќе се појави потреба: дома и на пат, за да ги исчистите крзното и шепите, да го отстраните лошиот мирис, да ја исчистите устата и ушите.Нивната деликатна формулација го освежува, храни и штити крзното..
200,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Chetka za zabi so dve glavi
Редовното чистење на забите на вашето домашно милениче го спречува таложењето на наслагите и заболувањето на непцата. Иновативниот дизајн на четката за заби со двојна глава го прави чистењето на сите забни површини во исто време исклучително удобно и ефикасно. Со најлонски  влакна со висок квал..
150,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 144 (12 страни)