Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Транспортери

Бренд: Camon Производ: Vodootporna torba transporter za milenici do 5kg
Практичнa и елегантнa торбa за носење миленичиња, направена од водоотпорен материјал што ви овозможува да го транспортирате вашето милениче и во лоши временски услови. Oпремена со внатрешна безбедносна кука и целосно затворање со мрежа за вентилација. За миленици до 5 кг. Димензии: 42x21x27 см..
1.680,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Транспортер CA601/U
Димензија 50х27х26 см. ..
2.500,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Transporter za mace CA601/F
Транспортер за маче, розев. Димензија 42х25х24 см..
2.240,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Transporter spored standardite na IATA
Транспортер за кучиња и мачки во согласност со стандардите на IATA. Погоден за транспорт за време на кратки и долги патувања со авион, воз или автомобил. Се отвора за полесно ракување и чистење. Со врата решетка и странични отвори за оптимална внатрешна вентилација.&nbs..
2.320,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Torba-ranec za vo avtomobil
Ранец опремен со две големи рачки за носење со рака и две меки прилагодливи ленти за на рамо. Оваа торба обезбедува оптимална вентилација внатрешно благодарение на страничните делови со решетка, а двата отвори од предната страна и од страните го прават уште поудобна. Торбат е исто така корисна з..
2.560,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Torba transporter za milenici crvena crna
Торба транспортер за миленици од квалитетен материјал најлон. Достапна во црвена и црна боја. Димензии: 36x18x21cm..
1.670,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Torba za milenici bezh i kafeava boja
Елегантна торба со која ќе бидете модерни со Вашиот миленик дури и во летните денови. Практична и пространа, опремена со многу џебови, идеална за безбеден и удобен транспорт на кучиња и мачки. Со две кратки рачки, рачка за рамо и поводник за побезбеден транспорт на миленикот.Достапна во беж/кафе..
2.340,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Torba transporter za macki i kucinja sina
Торба погодна за безбеден и удобен транспорт на кучиња и мачки, изработена од траен најлон. Опременa со лента за на рамо. Сина боја. димензии 40х20х27см..
1.800,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Torba transporter za milenici
Транспортот на вашиот четириножен пријател со торбата за миленичиња ROCKETможе да биде удобен и забавен во исто време. Конечно, можете да го покажете Вашиот уникатен и елегантен стил, давајќи му максимална удобност на вашиот пријател. Рачката за рамото која може да се отстрани овозможува уште по..
2.270,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Torba transporter za predno sedishte na avtomobil
 Удобен транспортер за миленичиња за предното седиште на автомобилот. Лесно и брзо се става и вади од седиштето, може да се носи комфорно кога е одвоен од седиштето, благодарение на долгите рачки и каишот за рамо кој исто така може да се отстрани. Со патент за лесно отворање и удобни џебов..
3.100,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Transporter plastichen Large Small
Tранспортер од цврста пластика направен според високи стандарди за безбедност. Со безбедносна брава за заклучување и одлична вентилација. Погоден за транспорт на Вашиот миленик со авион, воз или автомобил.Достапен во три големини:Small (мал): 48 x 36 x 37 cmMedium (среден): 54 x 36 x 37 cm..
1.320,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Transporter otvoren medium MD
Отворен транспортер направен според високи стандарди за безбедност. Со безбедносна брава за заклучување и одлична вентилација. Погоден за транспорт на Вашиот миленик со авион, воз или автомобил. Достапен во три бои.Димензии: Медиум = 54x36x36cm..
2.150,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 23 (2 страни)