Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Садови за храна и вода

Бренд: Camon Производ: Dvojna dupla porcija sad chinija plastika
Двојна пластична порција-чинија за храна или вода.Погодна за кучиња, мачки и глодари.Големина: 20x7,5 см..
150,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Dvoen plastichen sad porcija
Двоен пластичен сад за храна и вода достапен во две различни големини и три бои...
100,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Dvojna chinija sad porcija so natpis Miao!
Убавa и функционалнa двојна чинија за храна и вода од меламин со натпис " Miao!".Опремена со нелизгачки гумени влошки за да понудат подобра стабилност.Капацитет: 2x180 ml..
340,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Plastichen sad za hrana i voda
Пластичен сад за храна и вода достапен во две различни големини и три бои...
100,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Podmetach za porcii podloga za sad za hrana
Водоотпорна подлога со дезен што може да се стави под садот на секое домашно милениче во домот. Лесна за чистење, го спречува валкањето околу чиниите и исто така го спречува лизгањето на чиниите.Големина: 43 * 28см..
160,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Sad za hrana voda porcija plastika srce
Овој пластичен сад во форма на срце ќе биде совршен за вашиот мал придружник. Капацитет: 400ml...
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Dvoen dupli sad porcija mala
Мал двоен сад од полипропилен направен од 100% рециклиран материјал. Опремен со ногалки против лизгање за подобра стабилност.Достапно во 3 бои сина, розова и сива боја.Големина: 21x11,5x3 cmКапацитет: 300 ml..
140,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Porcija sad so natpis Miao!
Убави и функционални чинии со меламин  со натпис " Miao!".Опремени со нелизгачки гумени влошки за да понудат подобра стабилност.Достапно во 2 различни големини:C0301/A - 11 cm - 150 mlC0301/B - Двојна хранилка со капацитет 2x180 ml..
150,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Porcija sad so cvetovi Daisy
Убави и функционални чинии од меламин со дезен со цветовиОпремени со нелизгачки гумени влошки за да понудат подобра стабилност.Достапно во 2 различни големини:C0302/A - 11 cm - 150 mlC0302/B - 13,5 cm - 300 ml..
150,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Sad za hrana i voda chinija porcija od polipropilen
Сад за храна или вода  од полипропилен направен од 100% рециклиран материјал. Опремен со ногалки против лизгање за подобра стабилност.Достапно во 3 бои: бела, сина  и сива и две големини:С011/А - Димензии: 19,4x19,4x4,7 cm, Капацитет: 600 mlC011/B - Димензии: 21,9x21,9x5,3 cm, Капацитет: 8..
170,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Sad za hrana i voda so dezen
Пластично/ росфајни порции со нелизгачка основа. Достапни во повеќе бои и неколку големини:C056/A – Големина 10 см – 150 мл.C056/B – Големина 12 см – 250 мл. C056/C – Големина 14 см – 450 мл.C056/D – Големина 17см – 750 мл...
200,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Set so dva sadovi i podloga MIAO!
Сет со два пластични садови и гумирана подлога со натпис MIAO!..
790,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 33 (3 страни)