Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Гребалки

Бренд: Camon Производ: Trkalo grebalka igrachka za mache
Забавна цилиндрична гребалка од кадифе и јута со играчка глувче, на која Вашето маче може да си ги остри ноктите додека си игра, а со тоа ќе ви помогне да го заштитите мебелот од оштетување.Достапно во две големини:AC079/2 - Ø16cmAC079/3 - Ø22cm..
990,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Grebalka za machki vo forma na pechurka
Убава и колоритна гребалка за мачки во форма на печурка, одлично решение за да ја одржувате Вашата мачка активна, особено во деновите кога поминува поголем дел од денот дома. Направена од јута, материјал кој ќе го привлече вниманието на мачката и на кој може комотно да ги остри ноктите со што ќе го ..
2.700,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Igrachka grebalka kukjarka
Забавна играчка - гребалка со место за криење, одлична за да и го одвлечете внимнието на мачката и да ја научите да ги оштри ноктите на гребалка, а не на мебелот...
1.310,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Grebalka za mache vo forma na shepa so igrachka
Кадифена гребалка за маче во форма на шепа со играчка глувче на федер. Ќе биде забавна играчка и занимација за Вашето маче и одличен начин да го научите да ги оштри ноктите на гребалка, а не на мебелот.Достапна во розева, црвена и сина боја...
1.200,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Grebalka za mace - AC003
Гребалка за маче со мачешки ликови. Големина 12х50 см висина...
590,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Grebalka za machki so igrachka
Гребалка за мачки со овална основа и играчка. Димензии: 30x46x40cm..
1.350,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Grebalka stolb so pom-pom topchinja igrachki
Јутен столб за гребење со плишана основа во форма на цвет и 3 играчки со пом-пом топчиња. Оваа гребалка не само што е забавна и едукативна за мачката, таа исто така е шарена и симпатична и ќе го разубави секое катче во куќата. Димензии:  ø 30x52cm висина..
1.600,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Visechka grebalka za machki
Гребалка за мачки изработена од издржливи материјали, може да виси закачена со јаже (вклучено во пакувањето) или да се прицврсти на ѕид. Одлична заштита на мебелот и домот од природната потреба на мачката за гребење. Со вклучено топче за играње.Димензии: 15x50 cm     ..
660,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Grebalka za macki pajak bubamara peperutka pcela
Гребалка за мачки со интересен и атрактивен дизајн во форми на различни видови инсекти – пчела, пеперутка, бубамара и пајак. Со посебно место за одмор и игра. Ги стимулира природните ловечки инстинкти на мачката и инстинктите за гребење со што обезбедувајќи и посебно место за гребење ќе го зашти..
2.540,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Grebalka tabla za macki kafeava
Табла за гребење, корисна за заштита на вашиот мебел и теписи од природната потреба на мачката за гребење. Има централен дел во сисал (материјал од природни влакна од билка од фамилијата Агаве), кадифе на страните и заден дел изработен од трајна иверица.Димензии: 60x11 cm     ..
530,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Grebalka vo forma na glusec so zvonche
Јутена гребалка во форма на глушец со ѕвонче на опашот. Се користи за секојдневна игра, гребење и изострување на мачкините канџи.Должина: 31 см..
575,00 Ден
Бренд: Trixie Производ: Grebalka stolb so lezalka
Уникатно парче мебел за мачки со компактен дизајн совршен за станови и мали простори. Држачот за гребење е завиткан во природен сисал, дозволувајќи и на секоја мачка да гребе со удобност и леснотија при тоа нудејќи и забава. Во убава сива и црна боја се вклопува и го разубавува секој дом. Димензии:&..
1.590,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 25 (3 страни)