Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Креветчиња

Бренд: Camon Производ: Igrachka so podloga za mache
Идеална занимација за Вашата мачка да биде активна и фит. Меката подлога обезбедува одлично место за релаксирање каде може Вашата мачка да се смести удобно и да спие. Играчката што виси во центарот на структурата ќе го привлече вниманието на мачето и ќе ја охрабри да вежба. Кога мачето ќе заврши со ..
1.100,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Camon Подлога за ладење
Camon за ладење е совршен за да му помогне на вашиот пријател олеснување и ладење во топли денови.Карактеристики:- Удобно и ладно- Не треба да се замрзнува- Изработено од силен и издржлив материјал- Лесно за носење- Не содржи токсични материјалиГолемина:C795 / A: 50 x 40 смC795 / W: 65 x 50 смC795 /..
800,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Meka kukjarka za macki i mali kucinja vo forma na prase
Мека и удобна куќарка за миленици во форма на прасе. Со удобна, мека внатрешност и подлога што не се лизга. Внатрешната подлога може да се вади што ја прави лесна за одржување. Погодна за мачки што сакаат безбедно и затворено место за одмор и за мали раси на кучиња.Димензии: 40 x 35 cm..
3.140,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Kukjarka kocka so lezalka so buvovi
Удобна куќарка во форма на коцка со лежалка и интересен дезен со бувови, за вашите мали пријатели.Оваа коцка, украсена со симпатични бувови, содржи лесно отстранлива двојна перница внатре, која штом ја свиткате станува практичен кревет за миленичиња.Коцката е направена од пена, додека лежалката е..
4.120,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Kukjarka platnena piramida
Куќарка за куче или маче изработена од висококвалитетни материјали кои нудат максимална удобност на Вашето милениче. Куќарката пирамида COZY FLO се истакнува со својот стил, совршена за декорирање на вашиот дом со вкус и елеганција. Со подлога што не се лизга и двострана перница која може да се ..
2.970,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Kukjarka platnena piramida rozeva
Куќарка за куче или маче изработена од висококвалитетни материјали кои нудат максимална удобност на Вашето милениче. Куќарката пирамида COZY FUXIA се истакнува со својот стил, совршена за декорирање на вашиот дом со вкус и елеганција. Со подлога што не се лизга и двострана перница која може да с..
2.970,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Platnena kukjarka tunel za milenici so animal print
Удобна и гламурозна куќарка тунел за миленици со анимал принт. Изработена со гумена конструкција и отстранлива двострана перница со мека обвивка. Меката ткаенина со животински мотив е комбинирана со цврста ткаенина во боја.Димензии: 49x40x36 cm ..
5.400,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Piramida kukjarka za milenici flamingo rozeva
Обојте го вашиот дом и подобрете го расположението со оваа весела куќарка за миленици.  Колоритна, топла, забавна и особено мека куќарка која е совршено безбедно место каде Вашето милениче може да се релаксира. Од меки и пријатни материјали (микрофибер и меко кадифе) за максимална удобност ..
2.630,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Kukjarka piramida od platno sina crvena
Куќарка во форма на пирамида, изработена од 100% памук и подлога од пена. Со отстранлива перница. Се пере на рака или во машината за перење на 30 °. Одлично безбедно место за кучиња или мачки кои сакаат да се повлечат за да одморат.Достапно во црвена и сина боја со димензии: 42x43 cm..
2.630,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Plastichna lezalka krevet za milenici sina boja
Пластичен кревет за домашни миленици. Перфорираното дно овозможува циркулација на воздухот и ја одржува температура идеална за кучето или мачката. Кошницата Morfeo е опремена со гумени ногарки што не се лизгаат и има голем отвор на предниот дел: погодно за болни или постари кучиња.Дос..
630,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Plasticna lezalka krevet za kucinja i macki
Пластичен кревет за домашни миленици. Перфорираното дно овозможува циркулација на воздухот и ја одржува температура идеална за кучето или мачката. Кошницата Morfeo е опремена со гумени ногарки што не се лизгаат и има голем отвор на предниот дел: идеалнa за болни или постари кучиња.Достапно во повеќе..
630,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Tunel kukjarka lezalka za kucinja i macki
Пространа куќарка во вид на тунел за кучиња и мачки, со подлога која може да се отстранува. Тунелот куќарка е одлично безбедно место за милениците кои сакаат да се повлечат за да се одморат, криејќи се во некој од ќошовите во домот. Достапно во сина боја.Димензии: 34 x 38 x 53 cm..
2.710,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 87 (8 страни)