Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Конзерви

Бренд: Purina Felix Производ: Felix Pouch jagne
Феликс паучот со јагнешко е направен од квалитетни состојки и парчиња месо во вкусно желе за  Вашата мачка да ужива во неодолив оброк.Ги задоволува 100% од дневните потреби на вашата мачка – содржи витамини Д & Е, балансирани минерали, извор на омега 6Правилната комбинација на и..
30,00 Ден
Бренд: Purina Felix Производ: Felix Pouch so govedsko
Феликс паучите со говедско се извор на есенцијални Омега 6  масни киселини и се направени со правилна комбинација на избалансирани минерали и витамини за да помогнат вашата мачка да биде полна со виталност.-100% комплетна и избалансирана храна за мачки- Со витамини Д & Е- Балансирани ..
30,00 Ден
Бренд: Purina Felix Производ: Felix Pouch od losos
Феликс паучот од лосос е направен од квалитетни состојки и парчиња месо во вкусно желе за  Вашата мачка да ужива во неодолив оброк.Ги задоволува 100% од дневните потреби на вашата мачка – содржи витамини Д & Е, балансирани минерали, извор на омега 6Правилната комбинација на изба..
30,00 Ден
Бренд: Purina Felix Производ: Purina Felix Pouch so pileshko
Феликс паучот со пилешко е направен од квалитетни состојки и парчиња месо во вкусно желе за Вашата мачка да ужива во неодолив оброк. Ова е комплетна храна која задоволува 100% од дневните потреби на вашата мачка – содржи витамини Д & Е, балансирани минерали, извор на омега 6 и правилна комб..
30,00 Ден
Бренд: Purina Gourmet Производ: GOURMET GOLD DUO od govedsko i pilesko
Ровки парчиња месо  од говедско и пилешко внимателно зготвени во вкусен сос на кој дури и најделикатните мачки ќе бидат импресионирани. Секоја порција доаѓа во конзерва од 85гр така што секоја нов оброк е исто толку пријатен и свеж како и&n..
40,00 Ден
Бренд: Purina Gourmet Производ: Gourmet Gold Savoury Govedsko i Domat
100% комплетна и урамнотежена храна за возрасни мачки (на возраст од 1 до 7 години).Пружете и на вашата мачка незаборавни пријатни моменти, малите парчиња говедско месо и домати се комбинирани со вкусен сос за секој залак на вашиот мал гастроном да биде неверојатно вкусно задоволство. Секој..
40,00 Ден
Бренд: Purina Gourmet Производ: Gourmet Gold Savoury pile i morkov
100% комплетна и урамнотежена храна за возрасни мачки (на возраст од 1 до 7 години).Пружете и на вашата мачка незаборавни пријатни моменти, малите парчиња пилешко и моркови се комбинирани со вкусен сос за секој залак на вашиот мал гастроном да биде неверојатно вкусно задоволство. Секоја пор..
40,00 Ден
Бренд: Purina Gourmet Производ: GOURMET GOLD parcija vo sos od pile i dziger
Сочни парчиња месо во сос од пилешко и џигер за вкусен оброк на кој не можат да одолеат ни најпребирливите мачки. Оваа храна е нутриционистички комплетна, така што вашата мачка ќе добие сè што и е потребно за здрав начин на живот, како и уживање во прекрасни вкусови за време на оброкот. ..
40,00 Ден
Бренд: Purina Gourmet Производ: GOURMET GOLD parcinja pilesko i losos vo sos
Tенки и ровки парчиња месо лосос и пилешко внимателно зготвени во вкусни сосови на кои дури и најделикатните мачки ќе бидат импресионирани. Секоја порција доаѓа во конзерва од 85гр така што секоја нов оброк е исто толку пријатен и свеж како и првиот.Оваа комплетна храна за мачки обезбедув..
40,00 Ден
Бренд: Purina Gourmet Производ: GOURMET GOLD pashteta od govedsko
Неодоливо вкусна паштета од говедско месо, направена според високи стандарди за да обезбеди вкус и текстура што ќе ја сака вашата мачка. Секоја паштета доаѓа во конзерва од 85г, така што секоја нова порција е исто толку пријатна и свежа како и првата. Оваа храна е  нутриционистички комплетн..
40,00 Ден
Бренд: Purina Gourmet Производ: GOURMET GOLD pashteta od pileshko
Неодоливо вкусна паштета со пилешко месо, направена според високи стандарди за да обезбеди вкус и текстура што ќе ја сака вашата мачка. Секоја паштета доаѓа во конзерва од 85г, така што секоја нова порција е исто толку пријатна и свежа како и последната. Оваа храна е  нутриционистички комп..
40,00 Ден
Бренд: Purina Gourmet Производ: Purina GOURMET GOLD pashteta od tuna
Неодоливо вкусна паштета со туна, направена според високи стандарди за да обезбеди вкус и текстура што ќе ја сака вашата мачка. Секоја паштета доаѓа во конзерва од 85г, така што секоја нова порција е исто толку пријатна и свежа како и последната. Оваа храна е  нутриционистички комплетна, та..
40,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 84 (7 страни)