Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Витамини

Бренд: Dr Sekiz Производ: BIOMIX - ВИТАМИНСКИ ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА
ВИТАМИНСКИ ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ(за квалитетно, сјајно и убаво крзно)BIOMIX-от има голема содржина на пивски квасец, биотин и витамин Б комплекс кој поволно делува на квалитетот, сјајот и бојата на влакното, го зголемува имунитетот и апетитот, исто така се постигнува добар статус и ..
500,00 Ден
Производ: BIOMIX Plus Ω3 - ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА
ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА НА КУЧИЊА И МАЧКИ (за подобрување на квалитетот на кожата, убавo и сјајно крзно и појачан имунолошки систем)BIOMIX Plus Ω3 со својата унапредена формула која покрај високо квалитетниот пивски квасец, биотинот, Б комплекс витамините содржи и суви морски алги ..
550,00 Ден
Бренд: Fortan Производ: CATFORTAN - Витамини за маче
Витамини  за маче . Помагаат за зајакнување на коските и забите .Кетфортан е концетриран минерално витамински и аминокиселински додаток во форма на таблети наменет за мачки. Идеална формула од есенцијални нутритиенти кои ги задоволуваат сите потреби на мачките .Мачките имаат голема потреба од т..
700,00 Ден
Бренд: Dr Sekiz Производ: IMMUNOCAN - ПРОБИОТСКИ ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА НА КУЧИЊА И МАЧКИ
ПРЕБИОТСКО-ПРОБИОТСКИ ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА НА КУЧИЊА И МАЧКИ (за јак имунолошки систем и здрав дигестивен тракт)IMMUNOCAN-от е препарат конципиран со својата формула и избалансирана комбинација и однос на пребиотици и пробиотици (синбиотик) да ги поддржи имунолошките и гастроинтестинални функции и с..
800,00 Ден
Бренд: Dr Sekiz Производ: KITTYCAT - ВИТАМИНСКИ МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ЗА МАЧКИ
ВИТАМИНСКИ МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА НА МАЧКИ ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИKITTYCAT e конципиран да со својата формула и избалансирана комбинација и односот на есенцијални витамини, минерали, микроелементи, аминокиселини со додаток на исушени морски алги (Schizochytrium limacinum) богати со OMEGA 3 (DHA) ес..
550,00 Ден
Бренд: Velelek Производ: Multivitamini vitamini minerali
Додаток на исхрана кој содржи Вит.А, Д3, Е, К, Б1, Б2, Б5, Б6, Б12,Ц, железо, бакар, манган, цинк, магнезиум, калциум, фосфор; Задоволува дневни потреби за витамини и минерали кај кучиња, мачки и домашни животни;Се препорачува при раст, бременост, доење, по боледување, при зголемен физички напор, ка..
190,00 Ден
Бренд: VetaPro Производ: Dodatok za poddrshka na srce mali rasi
Додаток во исхраната наменет за кучиња за поддршка на нормалната функција на кардиоваскуларниот систем.Состав:Л-карнитин тартрат (вклучувајќи Л-карнитин) 150 мгЛ-карнитинот е аминокиселина која телото ја користи за претворање на маснотиите во енергија. Срцеви заболувања, особено проширена кучешка ка..
510,00 Ден
Бренд: VetaPro Производ: Dodatoci za poddrshka na srce
Додаток во исхраната наменет за кучиња за поддршка на нормалната функција на кардиоваскуларниот систем.Пакување: 60 таблетиСостав:Л-карнитин тартрат (вклучувајќи Л-карнитин) 150 мгЛ-карнитинот е аминокиселина која телото ја користи за претворање на маснотиите во енергија. Срцеви заболувања, особено ..
590,00 Ден
Бренд: VetaPro Производ: Za crn drob kaj macki i kucinja
Производ наменет за мачки и кучиња кој ја поддржува функцијата на црниот дроб во случаи на абнормална функција на црниот дроб. Тој е специјално наменет за употреба во хронични заболувања на црниот дроб и интоксикации, како и кај Бабезиоза. Ги обновува и штити хепатоцитите, ја забрзува регенерацијата..
570,00 Ден
Бренд: VetaPro Производ: Dodatok za crn drob macki kucinja
Дополнителна храна за кучиња и мачки која помага во поддршка на функцијата на црниот дроб, во случаи на слабост или дисфункција. Придонесува за обновување и заштита на хепатоцитите, забрзувајќи ја регенерацијата на црниот дроб и забрзувајќи го обновувањето на нормалната функција на црниот дроб.Пакув..
1.070,00 Ден
Бренд: VetaPro Производ: Dodatok vo ishrana za imunitet
Дополнителна храна наменета за кучиња и мачки, за зајакнување на клеточниот и хуморалниот неспецифичен имунитет, што е важно за борба против вируси, бактерии и малигни клетки. Може да се даде на сите возрасни категории на кучиња и мачки кои се изложени на ризик или страдаат од бактериски или вирусни..
810,00 Ден
Бренд: VetaPro Производ: Dodatok za imunoloshki sistem
Додаток во исхраната наменет за кучиња и мачки за зајакнување на клеточниот и хуморалниот неспецифичен имунитет, што е важно во борбата против вирусите, бактериите и малигните клетки. Може да се даде на кучиња и мачки кои се изложени на ризик или веќе страдаат од бактериски или вирусни инфекции, кај..
760,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 27 (3 страни)