Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Sensitive food

Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Bosch Sanabelle Sensitive со пилешко месо е специјално развиена за мачки со чувствителен дигестивен систем. Има висока густина на хранливи материи, извонредна употребливост и одлична сварливост со што се намалува притисокот врз цревниот тракт.Високиот процент на животински протеини од живина му дава..
380,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Sanabelle Sensitive со јагнешко е специјално развиена храна за мачки со чувствителен дигестивен систем.Висока густина на хранливи материи, одлична сварливост и извонреден вкус, значително ги намалува барањата за храна со што се намалувана притисокот во цревниот тракт. ..
390,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Bosch Sanabelle Urinary е особено погодна храна за возрасни мачки над 1 година подложни на проблеми со уринарниот тракт.Поради намалената содржина на протеини и минерали намалени се и деградационите уринарни продукти со што го намалува притисокот врз бубрезите и уринарните органи.Превенира во создав..
450,00 Ден
Бренд: Royal Canin Производ: Suva hrana za vozrasni machki so senzitiven digestiven sistem
Оптимално варење - Некои мачки имаат дигестивна чувствителност која води до меки столици (измет). SENSIBLE 33 содржи ексклузивна комбинација од хранливи материи за поддршка на оптималната дигестивна безбедност (L.I.P. *) и пребиотици за балансирана цревна флора. * L.I.P .: протеин избран со мно..
370,00 Ден
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)