Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Грицки

Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Sanabelle DENTAL SNACK, во облик на заб, има посебна структура која спречува раното расипување на забите и го подобрува ефектот на острење и чистење на површината на забите на вашата мачка.Sanabelle DENTAL SNACK се карактеризира со:потенцирана хигиената и стоматолошката заштитаспречува фор..
55,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Sanabelle HAIRBALL SNACK – oдредени растителни влакна во Sanabelle HAIRBALL-SNACK го намалуваат формирањето на влакнести содржини (болуси) и овозможуваат постоечките влакнести содржини да минат низ цревата.Sanabelle HAIRBALL SNACK се карактеризира со:погодна за дол..
55,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Sanabelle Snack со пилешко месо и млеко се богати со пилешко месо и вклучуваат вкусно полнење со млеко и дополнителна доза биотин за кожата и крзното на вашата мачка. Покрај тоа, тие се богати со растителни влакна...
140,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
BOSCH Sanabelle Snack  со пилешко и спанаќ се богати со пилешко месо, со вкусно полнење спанаќ и витамин Е како природен антиоксиданс.Покрај тоа, тие се богати и со растителни влакна...
140,00 Ден
BOSCH Sanabelle Snack (ПИЛЕШКО И ЦВЕКЛО)
Распродадено
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
BOSCH Sanabelle Snack од пилешко и цвекло се богати со пилешко месо, со вкусно полнење со цвекло и витамин Б комплекс. Покрај тоа, тие се богати со растителни влакна...
140,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Sanabelle THANKS SNACK е посебна закуска во облик на срце. Благодарение на високата количина на црн дроб од живина, сите мачки во голема мера уживаат при хранењето – дури и пребирливите мачки.Sanabelle THANKS SNACK се карактеризира со:подобрување на видот поради до..
55,00 Ден
Производ: BOSCH
Sanabelle VITALITY SNACK има избалансирана содржина на хранливи материи и балансирани нивоа на минерали, елементи во трагови и витамини. Специјалниот заеднички комплекс за заштита го поддржува правилното функционирање на ‘рскавицата, особено во зглобовите.Sanabelle VITALITY SNACK се карактеризира со..
55,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Закусите Sanabelle Меки стапчиња се кратки стапчиња, произведени целосно без житарики, со висок процет на месо.Поради високата содржина на влага (приближно 28%), закуски се многу меки и се карактеризираат со извонредно прифаќање.Екстрактите на Yucca и дополнителниот дел од таурин ги п..
210,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: Bosch
Закусите Sanabelle Меки стапчиња се кратки стапчиња, произведени целосно без житарики, со висок процет на месо.Поради високата содржина на влага (приближно 28%), закуски се многу меки и се карактеризираат со извонредно прифаќање.Екстрактите на Yucca и дополнителниот дел од таурин ги п..
210,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Закусите Sanabelle Меки стапчиња се кратки стапчиња, произведени целосно без житарики, со висок процет на месо.Поради високата содржина на влага (приближно 28%), закуски се многу меки и се карактеризираат со извонредно прифаќање.Екстрактите на Yucca и дополнителниот дел од таурин ги п..
210,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Закусите Sanabelle Меки стапчиња се кратки стапчиња, произведени целосно без житарики, со висок процет на месо.Поради високата содржина на влага (приближно 28%), закуски се многу меки и се карактеризираат со извонредно прифаќање.Екстрактите на Yucca и дополнителниот дел од таурин ги п..
210,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Nagradi zakuski za mache vo forma na srce so losos
Вкусни закуски за возрасни мачки од лосос во облик на срце, со таурин, без конзерванси и глутен.Тежина: 60gr..
140,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 26 (3 страни)