Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Храна

Бренд: Dr Sekiz Производ: BIOMIX - ВИТАМИНСКИ ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА
ВИТАМИНСКИ ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ(за квалитетно, сјајно и убаво крзно)BIOMIX-от има голема содржина на пивски квасец, биотин и витамин Б комплекс кој поволно делува на квалитетот, сјајот и бојата на влакното, го зголемува имунитетот и апетитот, исто така се постигнува добар статус и ..
500,00 Ден
Производ: BIOMIX Plus Ω3 - ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА
ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА НА КУЧИЊА И МАЧКИ (за подобрување на квалитетот на кожата, убавo и сјајно крзно и појачан имунолошки систем)BIOMIX Plus Ω3 со својата унапредена формула која покрај високо квалитетниот пивски квасец, биотинот, Б комплекс витамините содржи и суви морски алги ..
550,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Храна за мачки која може да се конзумира сува или мокра. Содржи житарки, месо, витамини и минерали кои и се потребни на мачката за долг и здрав живот...
420,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Sanabelle Adult со ној е лесно сварлива и комплетна вкусна храна за возрасни мачки над 1 година старост.Билансот на минерали и витамини се основа за виталност и поддршка на природната имунолошка одбрана на вашата мачка...
380,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Sanabelle Adult со пастрмка е лесно сварлива и комплетна вкусна храна за возрасни мачки над 1 година.Пастрмката е исклучителен квалитетен извор на протеини, а истовремено и дава многу примамлив вкусна на храната за мачката...
380,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Sanabelle Adult со пилешко месо е здрава и вкусна комплетна храна за исхрана базирана на потреби на возрасни мачки. Високиот процент на животински протеини од месо од живина му дава на производот исклучителен квалитет и извонредна вкусност (прифаќање)...
370,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Sanabelle DENTAL SNACK, во облик на заб, има посебна структура која спречува раното расипување на забите и го подобрува ефектот на острење и чистење на површината на забите на вашата мачка.Sanabelle DENTAL SNACK се карактеризира со:потенцирана хигиената и стоматолошката заштитаспречува фор..
55,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Bosch Sanabelle Hair & Skin има висока содржина на корисни масла (есенцијални масни киселини) и масти кои обезбедуваат елегантно, сјајно и еластично крзно.Вистинската комбинацијата на витамини и минерали има позитивниот ефект врз кожата и влакното.Bosch Sanabelle Hair & Skin храната не ..
440,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Sanabelle HAIRBALL SNACK – oдредени растителни влакна во Sanabelle HAIRBALL-SNACK го намалуваат формирањето на влакнести содржини (болуси) и овозможуваат постоечките влакнести содржини да минат низ цревата.Sanabelle HAIRBALL SNACK се карактеризира со:погодна за дол..
55,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Sanabelle Kitten со пилешко месо е комплетна храна за мачиња и млади мачки  до 12 месеци возраст, обезбедувајќи оптимален развој преку потребните хранливи материи. Исто така помага да се развие и поддржи природната имунолошка одбрана, со што се придонесува за силен имунолошки систем.Sanabe..
390,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Bosch Sanabelle Sensitive со пилешко месо е специјално развиена за мачки со чувствителен дигестивен систем. Има висока густина на хранливи материи, извонредна употребливост и одлична сварливост со што се намалува притисокот врз цревниот тракт.Високиот процент на животински протеини од живина му дава..
380,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Sanabelle Sensitive со јагнешко е специјално развиена храна за мачки со чувствителен дигестивен систем.Висока густина на хранливи материи, одлична сварливост и извонреден вкус, значително ги намалува барањата за храна со што се намалувана притисокот во цревниот тракт. ..
390,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 207 (18 страни)