Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

МАЧИЊА

Бренд: IAMS
Избалансирана, комплетна храна дизајнирана да ги поддржува нутритивните потреби на возрасните мачки по стерилизација или кастрација. Содржи рецепт со ..
340,00 Ден
Бренд: Purina Felix
Феликс паучот со јагнешко е направен од квалитетни состојки и парчиња месо во вкусно желе за  Вашата мачка да ужива во неодолив оброк.Ги задовол..
30,00 Ден
Бренд: N&D
Комплетна храна за возрасни мачки...
680,00 Ден
ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА НА КУЧИЊА И МАЧКИ (за подобрување на квалитетот на кожата, убавo и сјајно крзно и појачан имунолошки систем)..
550,00 Ден
Бренд: Purina Friskies
100% комплетна и балансирана храна од пилешко месо во желе, специјално формулирана за мали мачиња до 1 година возраст.На вашето маче му е потре..
28,00 Ден
Лежалка за миленици достапна во неколку големини.Лежалките се изработуваат по нарачка, така што на Вашата адреса ќе пристигнат после 2-5 дена од порач..
1.800,00 Ден
Лежалка за миленици достапна во неколку големини.Лежалките се изработуваат по нарачка, така што на Вашата адреса ќе пристигнат после 2-5 дена од порач..
1.800,00 Ден
Лежалка за миленици достапна во неколку големини.Лежалките се изработуваат по нарачка, така што на Вашата адреса ќе пристигнат после 2-5 дена од порач..
1.800,00 Ден
Лежалка за миленици достапна во неколку големини.Лежалките се изработуваат по нарачка, така што на Вашата адреса ќе пристигнат после 2-5 дена од порач..
1.800,00 Ден
Бренд: Croci SPA
Куќарка за куче или маче изработена од висококвалитетни материјали кои нудат максимална удобност на Вашето милениче. Куќарката пирамида COZY FLO се ..
2.970,00 Ден
Бренд: Camon
Гребалка за маче со мачешки ликови. Големина 12х50 см висина...
590,00 Ден
Бренд: Trixie
Катнип за маче е направен од лисјата на Мачјата трева (Nepeta cataria). Аромата на овој вид на  нане ја поттикнува вашата мачка да биде разиграна..
80,00 Ден
Бренд: Camon
Забавна играчка за Вашата мачка во форма на топче со пердув. Играчката содржи и катнип, билка која дополнително ќе ја привлекува и стимулира мачката...
190,00 Ден
Бренд: Croci SPA
LED ПОЕНТЕР за стимулирање на рефлексите на мачката која ќе ужива бркајќи го светлото проектирано на подот или на ѕидовите.  Достапно во три бо..
290,00 Ден
Бренд: Camon
Забавна играчка за Вашата мачка во форма на ѕвезда со ѕвонче и еластична лента. Играчката содржи и катнип, билка која дополнително ќе ја привлекува и ..
190,00 Ден
Бренд: Dr Sekiz Производ: BIOMIX - ВИТАМИНСКИ ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА
ВИТАМИНСКИ ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ(за квалитетно, сјајно и убаво крзно)BIOMIX-от има голема содржина на пивски квасец, биотин и витамин Б комплекс кој поволно делува на квалитетот, сјајот и бојата на влакното, го зголемува имунитетот и апетитот, исто така се постигнува добар статус и ..
500,00 Ден
Производ: BIOMIX Plus Ω3 - ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА
ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА НА КУЧИЊА И МАЧКИ (за подобрување на квалитетот на кожата, убавo и сјајно крзно и појачан имунолошки систем)BIOMIX Plus Ω3 со својата унапредена формула која покрај високо квалитетниот пивски квасец, биотинот, Б комплекс витамините содржи и суви морски алги ..
550,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Храна за мачки која може да се конзумира сува или мокра. Содржи житарки, месо, витамини и минерали кои и се потребни на мачката за долг и здрав живот...
420,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Sanabelle Adult со ној е лесно сварлива и комплетна вкусна храна за возрасни мачки над 1 година старост.Билансот на минерали и витамини се основа за виталност и поддршка на природната имунолошка одбрана на вашата мачка...
380,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Sanabelle Adult со пастрмка е лесно сварлива и комплетна вкусна храна за возрасни мачки над 1 година.Пастрмката е исклучителен квалитетен извор на протеини, а истовремено и дава многу примамлив вкусна на храната за мачката...
380,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Sanabelle Adult со пилешко месо е здрава и вкусна комплетна храна за исхрана базирана на потреби на возрасни мачки. Високиот процент на животински протеини од месо од живина му дава на производот исклучителен квалитет и извонредна вкусност (прифаќање)...
370,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Sanabelle DENTAL SNACK, во облик на заб, има посебна структура која спречува раното расипување на забите и го подобрува ефектот на острење и чистење на површината на забите на вашата мачка.Sanabelle DENTAL SNACK се карактеризира со:потенцирана хигиената и стоматолошката заштитаспречува фор..
55,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Bosch Sanabelle Hair & Skin има висока содржина на корисни масла (есенцијални масни киселини) и масти кои обезбедуваат елегантно, сјајно и еластично крзно.Вистинската комбинацијата на витамини и минерали има позитивниот ефект врз кожата и влакното.Bosch Sanabelle Hair & Skin храната не ..
440,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Sanabelle HAIRBALL SNACK – oдредени растителни влакна во Sanabelle HAIRBALL-SNACK го намалуваат формирањето на влакнести содржини (болуси) и овозможуваат постоечките влакнести содржини да минат низ цревата.Sanabelle HAIRBALL SNACK се карактеризира со:погодна за дол..
55,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Sanabelle Kitten со пилешко месо е комплетна храна за мачиња и млади мачки  до 12 месеци возраст, обезбедувајќи оптимален развој преку потребните хранливи материи. Исто така помага да се развие и поддржи природната имунолошка одбрана, со што се придонесува за силен имунолошки систем.Sanabe..
390,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Bosch Sanabelle Sensitive со пилешко месо е специјално развиена за мачки со чувствителен дигестивен систем. Има висока густина на хранливи материи, извонредна употребливост и одлична сварливост со што се намалува притисокот врз цревниот тракт.Високиот процент на животински протеини од живина му дава..
380,00 Ден
Бренд: Bosch Производ: BOSCH
Sanabelle Snack со пилешко месо и млеко се богати со пилешко месо и вклучуваат вкусно полнење со млеко и дополнителна доза биотин за кожата и крзното на вашата мачка. Покрај тоа, тие се богати со растителни влакна...
140,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 68 (6 страни)