Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Разно акваристика

Бренд: Tatrapet Производ: Digitalen termometar za akvarium
Дигиталниот термометар е залепен на надворешното стакло на аквариумот и температурата на водата е обоена во соодветниот број...
85,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Zelena mreza za ribi
Зелена мрежа за аквариум со пластична рачка за риболов или отстранување на нечистотија од аквариумот.Димензии: 12,5x10x30cm..
70,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Sifon za voda za akavarium
Сифон за чистење на водата во аквариум...
155,00 Ден
Бренд: Resun Производ: Filter materijal za amonijak
Филтер материјал за слатководни и морски аквариуми кој го намалува нивото на амонијак. Може да се пресече за да се прилагоди на големината на аквариумот.Димензии: 254*457mm..
460,00 Ден
Бренд: Resun Производ: LED svetlo za mal akvarium
LED светло за мали аквариуми. Има атрактивен модерен дизајн, висока светлосна ефикасност и мала потрошувачка на енергија. Бидејќи има мал пренос на топлина и не ја загрева водата во аквариумот, LED диодите имаат долг век на траење. Светилката е опремена со прекинувач на допир и е погоден за аквариум..
1.340,00 Ден
Бренд: Resun Производ: Filter materijal za namaluvanje na fosfati i algi
Филтер материјал за слатководни и морски аквариуми кој го намалува нивото на фосфати и го спречува растот на алгите. Може да се пресече за да се прилагоди на големината на аквариумот.Димензии: 254х457мм..
430,00 Ден
Бренд: Resun Производ: T8-20R T8-30R T8-20W T8-30W T8-15R neonki za akvarium
Светилка прилагодена за монтирање под капакот, благодарение на специјалните адаптери. Има свое напојување...
1.270,00 Ден
Бренд: Resun Производ: Avtomatska hranilka za ribi so digitalen displej
Автоматска хранилка со дигитален дисплеј и можност за хранење до 4 пати во ден. Препорачливо е да се користи зрнеста храна...
1.750,00 Ден
Бренд: Resun Производ: Gumen rasprskuvach 60cm
Еластичен, гумен распрскувач што може да се витка, 60cm..
200,00 Ден
Бренд: Resun Производ: Drven rasprskuvach
Дрвен распрскувач за слатководни или морски акавариуми, овозможува постигнување на многу мали меури и хомогена смеса со меурчиња...
90,00 Ден
Бренд: Resun Производ: Magnet za chistenje staklo na akvarium
Магнети за чистење на стакло, достапни во три големини:- MB-S – димензии 57х35х42 мм- MB-M – димензии 112х34х45 мм- МВ-L – димензии 118х63х55 мм..
170,00 Ден
Бренд: Resun Производ: Magnet za chistenje staklo od akvarium S M L
Магнети за чистење на стакло, достапни во неколку големини: - МА-S – димензии  8 x 4 cm- МА-M – димензии 11 x 5 cm- МА-L – димензии 12 cm x 6 cm..
280,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 121 (11 страни)