Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Морска акваристика

Phosphat Stop 5000ml ATI
Бесплатно Распродадено
REEF SPEC Carbon 200ml RED SEA
Бесплатно Распродадено
Бренд: Resun Производ: Skimer
Карактеристики: Игла со тркало за игла за помали / повеќе микро меурчињаЛесно се прилагодува Сè во еден дизајн, вклучувајќи прилагодлив влез на воздух и проток на водаСпецификација:Моќност: 220V-240V 50HzПотрошувачка на енергија: 3,5WМаксимален проток на проток: 300l / h (80 литри на час)М..
1.990,00 Ден
Бренд: Sera Производ: Sera filc materijal za filter
Филтер материјал за остранување на ситните нечистоти.Пакување: 100г..
200,00 Ден
Бренд: Sera Производ: Filter materijal granuli za otstranuvanje fosfati
 Филтер материјал кој ги отстранува фосфатите, а со тоа влијае во намалување на алгите во слатководни и морски аквариуми. Гранулите остануваат активни до три месеци, во зависност од големината на аквариумот и загадувањето на водата.Пакување: - 500г – за отстанување на 14600 мг на фосфати..
170,00 Ден
МОРСКА СОЛ RED SEA 25KG
Бесплатно Распродадено
НЕОНКА ЗА МОРСКИ АКВАРИУМ Aquablue Special ATI 80watt
Бесплатно Распродадено
Производ: НЕОНКА ЗА МОРСКИ АКВАРИУМ Aquablue Special ATI 80watt
..
0,00 Ден
НЕОНКА ЗА МОРСКИ АКВАРИУМ Blue Plus ATI НЕОНКА ЗА МОРСКИ АКВАРИУМ Blue Plus ATI
Бесплатно Распродадено
Бренд: ATI Производ: НЕОНКА ЗА МОРСКИ АКВАРИУМ Blue Plus ATI
..
0,00 Ден
ПУМПА ЗА МОРСКИ АКВАРИУМ JEBAO Brushless DCP-5000
Бесплатно Распродадено
ПУМПА ЗА МОРСКИ АКВАРИУМ JEBAO Brushless DCP-8000
Бесплатно Распродадено
Производ: Пумпа за морски аквариум JEBAO Brushless DCP-8000
..
0,00 Ден
СОЛ МОРСКА RED SEA CoralPro 22kg
Бесплатно Распродадено
Прикажани 1 до 12 од 12 (1 страни)