Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Кугли

Бренд: Resun Производ: Mal akvarium kugla so drzac za rastenie
Мини аквариум со капацитет од 3 литри за чување на мали риби. Одлична комбинација на аквариум со држач кој може да има повеќе намени: како сад за растенија или како организатор. Дното е осветлено со LED светло кое се напојува со помош на USB. Димензии: 17x19x22cm..
1.610,00 Ден
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)