Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Аквариуми

Бренд: Atman Производ: Akvarium 18L so dimenzii 40.4х18.4х26cm
Фабрички аквариум со полукружен агол. Има вграден филтер и LED осветлување во сина и бела боја, со прекинувач на допир.Капацитет: 18LДименизии: 40.4 х 18.4 х 26cm- LED осветлување CX-MD (6.2W/100-240V)- Вграден филтер SP-200 ( 200L/h)..
4.200,00 Ден
Бренд: Atman Производ: Akvarium 17L so dimenzii 30.4х22.4х27cm
Фабрички аквариум правоаголен. Има вграден филтер и LED осветлување во сина и бела боја, со прекинувач на допир.Аквариум во црна боја.Капацитет: 17LДименизии: 30.4 х 22.4 х 27cm- LED осветлување – CX-SP (4.3W/100-240V)- Вграден филтер – SP-200 ( 200L/h)..
3.900,00 Ден
Производ: Akvarium 30litri 30x30x35cm LED svetlo set
Комплетен сет од:- аквариум со димензии 30x30x35cm со пластични агли и стаклен капак, - aлуминиумско ЛЕД светло од 7,2W,- внатрешен филтер со регулатор на проток, - грејач со термостат 50W..
6.700,00 Ден
Бренд: Resun Производ: Mal akvarium kugla so drzac za rastenie
Мини аквариум со капацитет од 3 литри за чување на мали риби. Одлична комбинација на аквариум со држач кој може да има повеќе намени: како сад за растенија или како организатор. Дното е осветлено со LED светло кое се напојува со помош на USB. Димензии: 17x19x22cm..
1.610,00 Ден
Бренд: Resun Производ: Kapak za akvarium so 2 neonki
Пластичен капак за аквариум со 2хТ8 неонки и долна лајсна. Боја црна и димензија 80х35cm...
4.060,00 Ден
Бренд: Resun Производ: Akvarium so poden filter kapak LED svetlo 120l 65L
Аквариум без кабинет. Во цената е вклучено пластичен капак, топ филтер со филтер материјал, LED светло и поден филтер. Достапен во црна боја со димензии: 80x40x54 (120л) и 60x32x47 (65л)...
8.750,00 Ден
Бренд: Resun Производ: Svetlo za otvoren tip akvarium so mesto za 2 neonki
Светло за отворен тип на аквариуми, со место за две неонки и подесувачки рачки.- DL-20R – димензија - DL-30R – димензија- DL-40R – димензија..
3.600,00 Ден
Производ: Akvarium staklo LED osvetluvanje i filter
Аквариум со димензии 25х25х43 cm – 25 литри. Со вклучено LED осветлување и филтер...
4.770,00 Ден
Производ: Akvarium 58x29x50cm 75l bel crn srebren plastichen kapak
Аквариум без кабинет со пластичен капак, LED  осветлување и топ филтер. Достапен во црна, бела и сребрена боја со димензии 58x29x50 cm (75л)...
6.730,00 Ден
Производ: Akvarium 33l 48l zaoblen so kapak top filter LED svetlo
Аквариум без кабинет со пластичен капак, LED  осветлување и топ филтер. Достапен во црна и бела боја со димензии: 38x23x42 cm (33л) и 48x25x45 cm (48л)...
4.050,00 Ден
Производ: Akvarium so zaobleno staklo kapak i LED svetlo na dopir
Аквариум без кабинет со пластичен капак, топ филтер и LED осветлување кое се пали и гаси на допир. Достапен во црна и сребрена боја со димензии 56x30x52 cm (63л)...
6.730,00 Ден
Производ: Akvarium zaobleno staklo 22l 43l
Аквариум без кабинет со пластичен капак, топ филтер и LED осветлување кое се пали и гаси на допир. Достапен во црна и бела боја со димензии: 36x22x37 cm (22л) и 46x27x46 cm (43л)...
4.050,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 21 (2 страни)