Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

АКВАРИСТИКА


Phosphat Stop 5000ml ATI
Бесплатно Распродадено
REEF SPEC Carbon 200ml RED SEA
Бесплатно Распродадено
Бренд: Resun Производ: Akvarium so poden filter kapak LED svetlo 120l 65L
Аквариум без кабинет. Во цената е вклучено пластичен капак, топ филтер со филтер материјал, LED светло и поден филтер. Достапен во црна боја со димензии: 80x40x54 (120л) и 60x32x47 (65л)...
8.750,00 Ден
Бренд: Sera Производ: Shisharki za namaluvanje na PH vo akvarium
Шишарки кои на природен начин го намалуваат нивото на pH во аквариумот.Пакување од:50 шишарки..
280,00 Ден
Бренд: Sera Производ: SERA AMMONIUM/AMMONIA NH4/NH3 TEST
Тест за проверка на амонијак и амониум во слатководни и морски аквариуми и фонтани.Пакување од:75 теста..
680,00 Ден
Бренд: Sera Производ: 8 tableti za tretman na bakteriski infekcii vo akvarium
Третман против бактериски инфекции кај слатководни и морски риби, па дури и во многу напредната фаза.Пакување од:8 таб – 400л вода..
420,00 Ден
Бренд: Sera Производ: CATAPPA bademovi listovi
Catappa се бадемови листови кои ги подржуваат природните услови на аквариумските риби и ракчиња. Исто така се превентива за бактериски и габични инфекции. Ракчињата и коридорасите ги јадат како додаток на нивната исхрана...
400,00 Ден
Бренд: Sera Производ: CO2 sistem set za akvarium do 300litri
-  CO2 систем за аквариум до 300 литри вода.Системот содржи: - sera CO2 боца  (450 g/15.9 oz. CO2) која што може повторно да се полни,  со надворешен вентил и држач,- Вентил за намалување на притисокот- CO2 дифузер, 5 метри црево и неповратен вентил- тест за CO2- sera florena  10..
18.450,00 Ден
Бренд: Sera Производ: CO2 tableti 20 parcinja
СО2 е основната хранлива материја за растенијата и овозможува прилагодување за помалку кисела pH вредност, бидејќи тоа го претпочитаат многу растенија и риби. Пакување од 20 таблети...
570,00 Ден
Бренд: Sera Производ: SERA COMBI REFLECTOR aluminiumski za T8
Алуминиумски рефлектор за Т8 неонка. Големина: 56 cm...
320,00 Ден
Бренд: Sera Производ: Volneni topchinja za filtriranje 12 parcinja
Филтер медиум со високи перформанси за механичка филтрација.Иновативната, патентирана структура на 3Д влакна на SERA многу брзо ги отстранува дури и најмалите честички над 10 µm (како што се пловечки алги или тиња).За разлика од вообичаената филтерска волна, топчињата за филтрирање ја задржуваат сво..
510,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 274 (23 страни)