Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Грицки

Бренд: Tatrapet Производ: Stapchinja za papagali 12 parcinja
Комплементарна храна за папагали. Стапчињата ќе им овозможат на птиците не само задоволство, туку и забава. Тие имаат практична кука за прикачување во кафез. Давајте по потреба и секогаш обезбедете и свежа вода на птицата. Пакување од 12 парчиња...
480,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Stapcinja za tigrici 12 parcinja
Комплементарна храна за тигрици. Стапчињата ќе им овозможат на птиците не само задоволство, туку и забава. Тие имаат практична кука за прикачување во кафез. Давајте по потреба и секогаш обезбедете и свежа вода на птицата. Пакување од 12 парчиња...
465,00 Ден
Бренд: Manitoba Производ: Stik stapche za kanarinci so med
Комплементарна храна за канаринци со мед. Пакување: 60 гр (2 парчиња)..
110,00 Ден
Бренд: Manitoba Производ: Stik stapche za kanarinci so ovosje
Комплементарна храна за канаринци со овошје. Пакување: 60 гр (2 парчиња)..
110,00 Ден
Бренд: Manitoba Производ: Stik stapche za papagali so ovosje
Комплементарна храна, закуска за папагали со овошје.Пакување: 120 гр стапче (2 парчиња)..
170,00 Ден
Бренд: Manitoba Производ: Stik stapche za papagali so orevi
Комплементарна храна, закуска за папагали со ореви.Пакување: 120 гр стапче (2 парчиња)..
170,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: Ovomix Tigrici 300gr
Пакување од 300гр...
90,00 Ден
Бренд: Versele-Laga Производ: Zakuski stapchinja so egzotichno ovoshje za golemi papagali
Примамлива закуска за големи папагали; со ананас, банана портокал и мангоСтапчиња од семе печено во рерна. Свежи и крцкави благодарение на практичното пакување. 140 гр ..
280,00 Ден
Бренд: Versele-Laga Производ: Stapchinja za papagali so seme ananas banana portokal mango
Разновидни стапчиња од семе.Примамлива закуска за папагали; со ананас, банана, портокал и манго.Стапчиња од семе печено во рерна. Секогаш свежи и крцкави благодарение на практичното пакување.Пакување од 60 гр...
150,00 Ден
Бренд: Versele-Laga Производ: Stapchinja zakuski za papagali tigrici shumsko ovoshje
Разновидни стапчиња од семеПримамлива закуска за тигрици папагали; со бозел. брусница и роза.Стапчиња од семе печено во рерна.  Секогаш свежи и крцкави благодарение на практичното пакување.Пакување од 60 гр..
150,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 25 (3 страни)