Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Витамини

Бренд: Velelek Производ: Multivitamini vitamini minerali
Додаток на исхрана кој содржи Вит.А, Д3, Е, К, Б1, Б2, Б5, Б6, Б12,Ц, железо, бакар, манган, цинк, магнезиум, калциум, фосфор; Задоволува дневни потреби за витамини и минерали кај кучиња, мачки и домашни животни;Се препорачува при раст, бременост, доење, по боледување, при зголемен физички напор, ка..
190,00 Ден
Прикажани 1 до 1 од 1 (1 страни)