Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Додатоци за кафез

Бренд: Tatrapet Производ: Igracka lulaska za kafez za ptici
Дрвена лулашка-играчка за птици која виси во кафез. Димензии: 15,5cm..
205,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: drvena lulaska igracka za ptici za kafez
Дрвена лулашка-играчка за птици која виси во кафез. Димензии: 28cm..
185,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Igracka za ptici za kafez olimpiski krugovi so zvonche
Играчка за птици што виси во кафез, со пластични кругови и ѕвонче. Димензии: 4,5 / 26см..
80,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Nishalka za ptici lulashka so zvonchinja
Дрвена лулашка-играчка за птици со топчиња и ѕвинчиња. Димензии: 28cm..
205,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Ogledalo za ptici so zvono 14cm
Пластична играчка за птици со огледало и ѕвонче. Се обесува во кафезот за забава на птицата. Димензии: 14cm..
70,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Plasticna igracka za kafez ogledalo so zvono
Пластична играчка за птици со огледало и ѕвонче. Се обесува во кафезот за забава на птицата. Димензии: 17cm..
120,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Ogledalo za ptici cvet so zvonche
Пластична играчка за птици со огледало и ѕвонче. Се обесува во кафезот за забава на птицата. Димензии: 16cm..
125,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: Подлога За Глодари И Птици
Пакување од 4 литри...
180,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Kalcium za ptici vo forma na srce
Комплементарната храна која се состои од меленa природен креда и природен гипс. Му обезбедува важни минерали за вашето домашно милениче. Состав: калциум карбонат, калциум сулфат дихидрат. Аналитички компоненти: калциум 19,0%, магнезиум 0,1%, натриум <0,01%, фосфор <0,01%. Упатство за..
95,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Sipina koska kalcium
Коската од сипа е извор на минерали за птиците, особено калциум и јод. Соодветно е да се администрира главно за време на периодот на гнездење, раст на младите, за време на формирањето на скелетот. Многу добар додаток на минерали, исто така, за нега на клунот.Големина: 12-13cm..
70,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 69 (6 страни)