Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Песок и хигиена

Бренд: Manitoba Производ: Okeanski pesok za kafez
Океанскиот песок е производ за подови за кафези, се состои од бел, океански песок и остатоци од школки од остриги. Пакување од 2кг...
170,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: Pesok od vlakna od drvo
Песок кој се добива од влакна од дрво бор, без додаток на други супстанци. Идеален за сите мали животни(мачки, птици, глодари) затоа што има висок степен на апсорпција и неутралцизација на непријатна миризба.Пакување од 10 литри...
330,00 Ден
Бренд: Padovan Производ: Подлога За Глодари И Птици
Пакување од 4 литри...
180,00 Ден
Бренд: Sanicat Производ: Sanicat Clean & Green Cellulose 7L
Песок со многу висок капацитет на апсорпција, ефикасен во задржување на урина и непријатни мириси. Направен е од 100% рециклирана хартија и целулоза. Погоден за мачки и за други миленици.Пакување од 10 литри...
360,00 Ден
Бренд: Sepicat Производ: Pesok za toalet od drveni peleti za macki glodari i ptici
Биоразградлива xигиенска тоалетна подлога која не се згрутчува, за мачки, зајаци, хрчаци, птици и мали глодари. 100% природна - составена од смолести дрвени пелети, со голема моќ на апсорпција и дезодорирање (мирис на природно дрво).- Не содржи пестициди или други нуспроизводи.- 100% биоразградливо ..
260,00 Ден
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)