Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Куќарки и транспорт

Бренд: Camon Производ: Zashtitna ograda za kucinja 8 paneli
Преклопна ограда за кучиња- Совршено одговара за вашата градина- Изработена од челик- Лесно се собира- Со мала врата- 8 панели (Ширина на еден панел: 60 см, Висина на еден панел: 76 см)..
4.900,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Ranec transporter 6kg
Практичен ранец транспортер кој се носи од предната страна, за миленици до 6кг. Опремен со странични влошки за добра вентилација, врвка на горниот дел и преден џеб. Димензии: 28x22x26 / 38 см..
2.100,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Vodootporna torba transporter za milenici do 5kg
Практичнa и елегантнa торбa за носење миленичиња, направена од водоотпорен материјал што ви овозможува да го транспортирате вашето милениче и во лоши временски услови. Oпремена со внатрешна безбедносна кука и целосно затворање со мрежа за вентилација. За миленици до 5 кг. Димензии: 42x21x27 см..
1.680,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Транспортер - CA635/A
Торба траснпортер за миленици. Димензии: 43х27х30 см..
1.900,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Транспортер CA601/U
Димензија 50х27х26 см. ..
2.500,00 Ден
Camon Транспортер ранец
Распродадено
Бренд: Camon Производ: Транспортер во вид на ранец - CA640
Транспортер за миленици во вид на ранец. Максимална тежина: 7-8 кг. Може да се пере на 30 степени. Димензии: 42х20х38 см. ..
2.150,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Torba tashna transporter
Шик торба транспортер за стилски прошетки со Вашето милениче. Се затвора со патент на врвот, со мрежа за вентилација од секоја страна. Со внатрешен и надворешен џеб и отстранливо дно. Димензии: 40cmx23cmx40cm..
2.050,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Transporter spored standardite na IATA
Транспортер за кучиња и мачки во согласност со стандардите на IATA. Погоден за транспорт за време на кратки и долги патувања со авион, воз или автомобил. Се отвора за полесно ракување и чистење. Со врата решетка и странични отвори за оптимална внатрешна вентилација.&nbs..
2.320,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Bezbednosna reshetka za avtomobil bagaznik
Се прилагодува на секое возило со задни потпирачи за глава. Телескопски, лесно за склопување и прилагодување.Димензии: 85~141 x 34~41..
5.520,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Meka kukjarka za macki i mali kucinja vo forma na prase
Мека и удобна куќарка за миленици во форма на прасе. Со удобна, мека внатрешност и подлога што не се лизга. Внатрешната подлога може да се вади што ја прави лесна за одржување. Погодна за мачки што сакаат безбедно и затворено место за одмор и за мали раси на кучиња.Димензии: 40 x 35 cm..
3.140,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Kukjarka za kuche tri golemini
Куќарка за куче направена од полипропилен, издржлив и нетоксичен материјал способен да задржи совршена  температура и во зима и во лето. Страничните вентилациони решетки овозможуваат оптимална циркулација на воздухот, a жлебениот ентериер овозможува да не се задржуваат течностите. Брзо и лес..
3.900,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Kukjarka za kuce od reciklirana plastika
Куќарка за куче направена од рециклирана пластика, многу издржлива и функционална, способнa да задржи совршена температура и во зима и во лето. Страничните вентилациони решетки овозможуваат оптимална циркулација на воздухот, a жлебениот ентериер овозможува да не се задржуваат течностите. Брз..
3.900,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 45 (4 страни)