Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Садови за храна и вода

Бренд: Camon Производ: Dvojna dupla porcija sad chinija plastika
Двојна пластична порција-чинија за храна или вода.Погодна за кучиња, мачки и глодари.Големина: 20x7,5 см..
150,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Dvoen plastichen sad porcija
Двоен пластичен сад за храна и вода достапен во две различни големини и три бои...
100,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Postament drzac so dve metalni porcii po 800ml
Практичен сет од држач и 2 метлани чинии со капацитет од 800мл. Елегантно, хигиенско и тивко решение благодарение на неговите практични гумени прстени кои лесно се вадат...
540,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Shishe za voda mobilna poilka
Практично шише со вода што лесно станува сад.Корисно кога ќе излезете на прошетка со вашиот пријател со четири нозе. ..
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Chelichna porcija chinija sad vo boja
Челични чинија со живописен надворешен дел и гумена подлога што не се лизга и ја прави чинијата безвучна. Достапно во три бои: сина, бела и розова.Дијаметар: 18 cm Капацитет: 850 ml..
290,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Plastichen posluzavnik so 2 chelicni sada
Практичен пластичен послужавник кој содржи 2 челични чинии.Димензии: Код        Големина           КапацитетC018      29x18x6 см         150 ml (x2) ..
525,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Plastichen sad za hrana i voda
Пластичен сад за храна и вода достапен во две различни големини и три бои...
100,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Podmetach za porcii podloga za sad za hrana
Водоотпорна подлога со дезен што може да се стави под садот на секое домашно милениче во домот. Лесна за чистење, го спречува валкањето околу чиниите и исто така го спречува лизгањето на чиниите.Големина: 43 * 28см..
160,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Podmetach podloga za sadovi so cvet
Водоотпорна подлога со дезен со цвет што може да се стави под садот на секое домашно милениче во домот. Лесна за чистење, го спречува валкањето околу чиниите и со нелизгачка основа за да се спречи лизгањето на чиниите.Големина: 43x28cm..
160,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Sad za hrana voda porcija plastika srce
Овој пластичен сад во форма на срце ќе биде совршен за вашиот мал придружник. Капацитет: 400ml...
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Dvoen dupli sad porcija mala
Мал двоен сад од полипропилен направен од 100% рециклиран материјал. Опремен со ногалки против лизгање за подобра стабилност.Достапно во 3 бои сина, розова и сива боја.Големина: 21x11,5x3 cmКапацитет: 300 ml..
140,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Порција за споро јадење од меланим во три бои - C034
Порција за споро јадење од меланим во три бои, црвена, црна и кремаста.C034/1 – Големина 13.5 смC034/2 – Големина 17 см..
190,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 51 (5 страни)