Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Парфеми

Бренд: Camon Производ: Lesen parfem so esencijalno maslo
Лесен парфем од есенцијални масла со суптилна арома која е прифатлива за вас и за вашето домашно милениче- Без алкохол- Со лесна и пријатна арома- Со природно навлажнувачки и релаксирачки својстваКол: 125 ml..
880,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Парфем за куче - G810
Парфем за куче од Ylang Ylang. Без алкохол. Со есенцијални масла кои имаат хипотензивни својства. Тие се користат во козметички формулации за чувствителна кожа, поради нивните смирувачки и нормализирачки својства. Тие го оставаат вашето домашно милениче и нивнито опкружување со нежен, свеж и пријате..
880,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Парфем за куче од талк - G811
Деликатен парфем од талк без алкохол. Со есенцијални масла кои имаат хипотензивни својства. Тие се користат во козметички формулации за чувствителна кожа, поради нивните смирувачки и нормализирачки својства. Тие го оставаат вашето домашно милениче и нивното опкружување со нежен, свеж и пријатен мири..
880,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Trening za mokrenje
Специјален продукт кој ќе го научи вашето куче или маче кои се дозволени, а кои забранети места за извршување на хигиенските навики. Упатство за употреба: Прснете неколку капки дневно во тоалетот на мачката, на весник или пелената за тренинг. Пакување: 25 мл..
260,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Parfem Vanity izbrani aromi
Му дава пријатна и долготрајна миризба на крзното на Вашиот миленик. Нанесете на чисто крзно во пределот на грбот. Избегнувајте контакт со лицето и очите. Употреба: до 100 прскања Пакување: 9ml x 15pzИзбор на ароми:-Patchouli -Tropical (trpicale) -White musk (white musk) -Caramel (..
260,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Dezodorans za kucinja i macki od lavanda i verbena
Фин дезодоранс со кој безбедно можете да го парфимирате Вашето куче или мачка без да предизвикате иритација на кожата. Без алкохол. Направено со природни екстракти од лаванда и вербена.Пакување: 150мл..
400,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Dezodorans limon i bergamot
Префинет дезодоранс со кој безбедно можете да го парфимирате Вашето куче или мачка без да предизвикате иритација на кожата. Без алкохол. Направено со природни екстракти од лимон и бергамот.Пакување: 150ml..
400,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: C3052027
Фин дезодоранс со кој безбедно можете да го парфимирате Вашето куче или мачка без да предизвикате иритација на кожата. Без алкохол. Направено со природни екстракти од лотос и цвеќиња од диви лилјани.Пакување: 150мл..
400,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Dezodorans YLANG YLANG i GERANIUM
Префинет дезодоранс со кој безбедно можете да го парфимирате Вашето куче или мачка без да предизвикате иритација на кожата. Без алкохол. Направено со природни екстракти од ylang ylang и гераниум.Пакување: 150ml..
400,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Dezodorans za kucinja i macki talk
Еколошки дезодоранс со деликатен мирис на талк. Не ја иритира кожата и безбедно го парфимира крзното на кучињата и мачките.Пакување: 250ml..
400,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Dezodorans sprej so talk
Еколошки спреј дезодоранс со префинета миризба на талк. Не ја иритира кожата и нежно го парфимизира крзното на кучињата и мачињата.Количина: 250ml..
810,00 Ден
Бренд: BioPetActive Производ: Sprej za zenski kucinja i macinja miris na narcisi
Почувствувајте го шармантниот пролетен мирис на нарциси на вашето домашно миленичеСпецијално формулиран парфем од природни мириси за да се обезбеди вашата елегантна девојка да мириса свежо, живо и чисто.Погодно за возрасни кучиња и мачки и на млада возраст.За најдобри резултати користете го заедно с..
210,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 14 (2 страни)