Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Влошки и хигиенски гаќи

Бренд: Camon Производ: Заштитни гаќи - C207/BCD – C208/BCD
C207/BCD – Розеви хигиенски гаќи. C208/BCD – Црни хигиенски гаќи. Можат да се перат во машина до 30 степени. C207/B – C208/B - Големина струк 30 см. Цена 480 денC207/C – C208/C - Големина струк 32 см. Цена 520 ден C207/D – C208/D - Големина струк 34 см. Цена 570 ден..
480,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Хигиенски влошки - С217
С217/А – Големина S – цена 160 ден С217/B – Големина M – цена 170 ден С217/C – Големина L – цена 190 ден..
160,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Хигиенски гаќи за време на циклус - С211/1234
Можат да се перат во машина до 30 степени. С211/1 – Големина струк 34 см.С211/2 – Големина струк 40 см.С211/3 – Големина струк 42 см.С211/4 – Големина струк 50 см...
250,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Higienski vloshki
Хигиенски влошки за месечен циклус или за кутриња без оформени хигиенски навики.Достапни во три големини:XXS – 4 x 8 cm  XS – 6 x 9,5 cmS – 6,5 x 12 cm..
150,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Higienski gakji za kuche
Хигиенски гаќи кои нудат одлична заштита и хигиена за време на циклус кај кучките, после оперативен зафат или кај кутриња кои уште немаат стекнати хигиенски навики. Хигиенските влошки лесно можат да се прицврстуваат на нив. Удобни и лесно прилагодливи со помош на страничен ремен. Можат да се пе..
280,00 Ден
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)