Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Диспензери и кеси за измет

Бренд: Camon Производ: Dispanzer za kesi za izmet plastika
Многу удобни и практични диспанзери за кеси за измет. Со софистициран дизајн, лесно можете да ги закачите на вашиот ранец, торба, поводник ... каде сакате!..
140,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Dispanzer za kesi za izmet sin rozov
Диспанзери за ќеси за измет од платно, во две бои и со симпатичен дезен. Можат да се прикачат на поводник...
190,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Dispenzer za kesi mrezest so 20 kesi
Овие практични и издржливи диспензери за ќеси се совршени за секое излегување на прошетка со вашето куче.Достапни во 4 различни бои (розева, црвена, сина и флуо жолта) за одлично се вклопуваат на вашето расположение и вашиот стил.Опремени со удобна кука за прикачување, тие содржат ролна со 20 ќеси з..
200,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Kesi za izmet - В523
В523/А – Црни кеси 3х20 парчиња. В523/D – Шарени кеси 3х20 парчиња. ..
110,00 Ден
Бренд: Camon Производ: Shareni kesi za izmet za dispanzer so dezen
Шарени кеси за измет во различни бои и дезен, прилагодени за дополнување на вашиот диспензер. ..
40,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Dispenzer za kesi za izmet vo forma na duh
Диспензер за ќеси за измет со интересен дизајн во различни бои, практичен и удобен. Со практична и издржлива метална алка, лесно може да се прицврсти и да се носи на поводник, ранец, торба итн. Достапно во три бои: зелена, црна и бела. Вклучено и 30 ролни од тоалетни ќеси.Димензии: 7 X Ø4 CM..
220,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Plastichna fakjalka za izmet
Пластична фаќалка за собирање измет, практична и функционална. Избегнете директен контакт на раката со ќесата со фекалии. Погодно и доста практично при прошетки и за чистење на тоалетот за мачки. Горниот раб спречува да избега песокот.  Дизајнот е лесен и практичен – лесно може да се носи в..
100,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Tri rolni kesi za izmet i dispenzer kutija
Практични ќесички за собирање измет од вашето куче. Ќесичките се во пластична кутија што може да се закачи наповодник. Целиот сет вклучува еден диспензер односно кутија и 3 ролни кеси...
120,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Kutija koska za higienski kesi
Диспензер со хигиенски ќеси, во форма на коска, кој може да се прикачи на поводник. Со силна пластична тока. Големина: 10 см..
60,00 Ден
Прикажани 1 до 9 од 9 (1 страни)