Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Нега на шепи

Бренд: Camon Производ: Noktarica za kucinja i machki small
Ножица за нокти за кучиња и мачки.Светли сечила од не'рѓосувачки челик.Анти-лизгачка рачка. Механизам за заклучување.Безбедносен чувар.Најдобар квалитет загарантиран од Camon...
250,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Zatvoreni nozicki za sredni rasi kucinja i macki
Ножички гилотиња за сите раси со средна големина. За лесно и брзо сечење на ноктите, погодно и за подебели и потврди нокти. Удобни при употреба. Користете ги внимателно.Димензии: 9 x 14 cm..
340,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Kleshta za nokti za golemi rasi kucinja
Клешти за нокти погодни за сите големи раси на кучиња. Острите сечила ви овозможуваат да исечете секаков вид на нокти. Безбедносната спојка сместена зад лопатките спречува преголемо скратување на на ноктите.Димензии: 5 x 16,5 cm..
760,00 Ден
Croci КЛЕШТА ЗА НОКТИ СРЕДНА
на лагер
Бренд: Croci SPA Производ: Kleshta za nokti sredna
Клешти за нокти погодни за сите средни раси на кучиња, мачки, глодари и птици. Острите сечила ви овозможуваат да исечете секаков вид на нокти. Безбедносната спојка сместена зад лопатките спречува преголемо скратување на ноктите. Димензии: 4,3 x 14 cm..
580,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Zatvoreni nozichki za nokti za kucinja i macki
Затворени ножички за нокти погодни за кучиња, мачки и други мали животни. Специјалниот облик на ножичката со гилотиња овозможува брзо и лесно сечење на ноктите. Лесно ги сече и потврдите и дебели нокти.Големина: 13cm..
340,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Nozicki za nokti
Лесна и прецизна ножичка, изработена со многу тенки сечила за да ги исечете ноктите на вашето милениче. Ергономската рачка обезбедува максимална удобност при употреба.Димензии: 7 x 14 cm..
390,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Turpija za nokti
Турпија за нокти за кучиња и мачки за да се користи за израмнат рабовите после сечењето на ноктите. Исто така погодно за миленици кои не сакаат да им се сечат ноктите. Димензии: 2,7 x 20 cm..
290,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Krem za nega na shepi kaj kucinja i macki
Крема за нега на шепите кај кучиња и мачки. Благодарение на пчелниот восок ги омекнува шепите на животното и ги заштитува од стресни ситуации како што се долгите прошетки.Количина: 50ml..
250,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Pena za chistenje na shepi
Пена за чистење на шепи за кучиња и мачки, со четка и масло од чајно дрво. Перфектно ги чисти и ги дезинфицира шепите.Упатство за употреба: Нанесете после враќање од прошетка.Количина: 150ml..
410,00 Ден
Бренд: Croci SPA Производ: Pena za chistenje na shepi za kucinja i macki 220ml
Пена за миење на шепи за кучиња и мачки, без притоа да мора да се прибегне кон целосно бањање. Длабоко ја чисти и отстранува нечистотијата, без влажнење. Присуството на Алое вера и Лоралкониум хлорид гарантира, благодарение на нивните антисептички и антиинфламаторни карактеристики, длабоко чисте..
390,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Nozicka za nokti za milenici
Редовното сечење на ноктитее е многу важно за нивна соодветна грижа. Ножички од цврста рачка и нерѓосувачки челик. Отсечете само мал дел од ноктот за да спречите повреда.  Димензии: 5х16,5см..
220,00 Ден
Бренд: Tatrapet Производ: Noktarica
Редовното сечење на ноктите е многу важно за нивна соодветна грижа. Ноктарица  со цврсти рачки и сечила од не'рѓосувачки челик. Отсечете само мал дел од ноктот за да спречите повреда. Димензии: 10х12см..
185,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 14 (2 страни)